Jump to content

Piotrek Skorupa

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Piotrek Skorupa last won the day on May 25 2019

Piotrek Skorupa had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

About Piotrek Skorupa

 • Rank
  VCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam redukcję rozmycia (górny) 10. A redukcję drgań (dolny) na 3. Efekt teatru jest niewielki, a nawet jeśli go widzisz przy 1, to i tak po kilku dniach przywykniesz Moim zdaniem drgania na 3 to taka granica, która moje oko jako tako toleruje. Mniej to mam froggera, a więcej obrzydliwą operę mydlaną. Co prawda nie jest idealnie, ale akceptowalnie.
 2. Pobaw się trochę upłynniaczem. Lekko zniweluje ten efekt. Ja też na początku dostałem szału jak to zobaczyłem, ale po pół roku już przywykłem Chociaż jak gram na PS4 to ciągle to zauważam i strasznie mnie to wpienia. Ostatnio bawiłem się LG B8 oledem i powiem Ci że tam jest jeszcze gorzej, ale ma "przyjemniejszy" upłynniacz. Obraz w ruchu jest bardziej miękki, a nie taki Frogger jak tutaj No mój następny to też na bank będzie Samsung
 3. Rozumiem Ban dla kogoś kto wytyka podstawowe błędy. Goowniany system, gówniana obsługa... Ale Ty mówisz ban więc się należy. Bo co? Bo wytykam najprostsze błędy tej firmy???
 4. Ja już po zakupie zauważyłem że ów tv jest chwalony przez ludzi którzy go kupili bo tak, ale że się kupiło to trzeba chwalić.... Nikt nie zwraca uwagi na to, że system jest guzik warty (kuuuuurwaaaa ta poprawność zamyka mi ryj)... Robi problemy z połączeniem za każdym razem. Jak już Ci się uda to (uwaga), wyświetla obraz nie w 4K czym się chwali tylko w najniższej dostępnej i nie zmienia jak powinien tylko nadal wali byle czym, przez co obraz jest strasznie pikselowaty.Taki to "mondry"system. Mam tego złoma (nu8xxxx) od lutego tego roku i nigdy w życiu nie polecę szmelcu. Nic.. Absolutnie nic mnie do tego gówna nie przekona. Jeden z najgorszych zakupów mojego życia. Tak pod względem wyświetlanego obrazu (który jest daremny strasznie), jak i jego obsługa biorąc pod uwagę system. Serio, starałem się tego debila polubić, ale się nie da. System to daun. Obraz ... Ehhh.... Nic.. Absolutne nic. Mam dość Samsunga i mogę go porównać do Goclever. Czyli dno i trup . Obsługa Smart TV praktycznie nie istnieje, możecie zapomnieć o swobodnym wyświetlaniu zdjęć z telefonu. I tyle. Nic więcej do zaoferowania nie ma.
 5. Niestety nie. Jestem zwykłym kmiotem. Po prostu nieopatrznie stałem się betatesterem tej tandety za swoją kasę bo rzuciłem się na to dzięki reklamom i wyrażam o niej swoje zdanie. Mam chyba prawo ? Czy nie?
 6. Hahaha !!! Smart TV w Tizenie? Hahaha , żartownusiu Moglbym poematy pisać na temat tego badziewia, zresztą już pisałem w tym temacie niejednokrotnie. Miałem Androida w Soniaczu przed tym systemem dla daunów zwanych Tizen. .. Już o tym pisałem, to porównanie Manty do profesjonalnych systemów. Obsługa tv z okolic smartfona za każdym razem wymaga restartu telefonu, telewizora i routera bo jest problem z połączeniem. Wyświetl zdjęcie z telefonu na tv.... Życzę powodzenia. Wyświetl film z Netflixa POWODZENIA !!! I tak musisz odpalić aplikacje ręcznie i wybrać film. Jedynie co w ten sposób działa to YT. Cała reszta jest nieużytkowa. A teraz wróćmy do Androida w Sony. Zdjęcia po naciśnięciu ikony pojawiają się na ekranie, film odpalony na Netflixsie po kilku sekundach leci bez problemu, gry typu Dead Trigger2 działają zaraz po tym jak sparowałeś z tv pada its, itp.. Równie dobrze możesz porównać Pocophone F1 z Nokią 3310. Samsung i ich Tizen to tandeta dla ułomnego klienta (niestety też nim się stałem dzięki teklamie :/). Ścierwo. Ścierwo. Ścierwo.... To myślę o Samsungu po kilku miesiącach użytkowania.
 7. Nie ma najmniejszych szans. W szajsungu jest ułomny Tizen, a google jest w komitywie (jeśli tak można to ująć) z androidem.
 8. Witam Panowie po przerwie ? Ja tylko na chwilę z pytaniem: Ile zdechniętych pikseli kwalifikuje telewizor do reklamacji u Samsunga ? Pytam bo ostatnio przez przypadek znalazłem jednego czerwonego który denerwuje. Świeci jak oko terminatora
×
×
 • Create New...