Jump to content

koti74

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About koti74

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem, bawie sie nim od 2 dni i jestem zadowolony. Funkcja gadania do pilota jest faktycznie bardzo przydatna szczegolnie jak chce sie coś szybko dziecku wlaczyc na youtubie. Mam pytanie...czym najlepiej odtwarzać filmy 4K HDR z pendrive’a lub dysku ssd(mam zamiar kupic z orzeznaczeniem do TV)? VLC sie tnie, Kodi tłucze białymi napisami ktorych nie potrafie ściemnić, sciagnałem tez MX Player ale laguje i odrwarza dwie ramki na sekunde (pewnie nie umiem skonfigurować) Plik „Green Book” 2160p, HDR, 10bit - dwadziescia pare giga.
 2. Czy ktoś mądry mógłby mi powiedzieć jak spowodować żeby napisy miały prawidłowe Polskie czcionki i żeby je ściemnić bo tak tłuką po oczach na filmie 2160p HDR odtwarzanym z pendrive na KODI że nie da siw ogladac?
 3. Ja tego nie trawie, wku...a mnie to, gdybyśmy używali cytatów wiedziałbyś o tym.
 4. Ale to jet inna kwestia ktora oczywiscie jest dyskusyjna bo istnieje w szarej strefie. Nurnik nie jest w stanie przetrawić siedząc na swoim patriotycznym tronie z koroną z białym orłem na głowie że oficjalnie składy i konfiguracje produktów na rynki krajów byłego bloku wschodniego są gorsze jakościowo. Dlaczego jesteś palantem nie potrafiącym ogarnąć percepcją kontekstu i antagonizujesz? Dla Twojego prymitywnego toku rozumowania, wbij sobie do głowy, że szkalowanie kogoś ze względu na wiek implikując ze jest powodem niskiej wiedzy czy niskich dochodów jest zarówno obrzydliwe jak i błędne.
 5. Każda regulacja w danym regionie, czy to jest UE czy Chiny czy Ukraina czy USA (które to regulacje radykalnie różnią się od siebie) wprowadza różnice między produktami, nawet dokładnie tymi samymi - w składzie, konfiguracji itd. To nie jest żadna teoria spiskowa.
 6. Widzę że mamy kolejnego geniusza retoryki. Prześledź posty to będziesz wiedział dlaczego brak cytatu albo chociać wzmianki do kogo się poprzedni geniusz retoryki zwraca wprowadził chaos. A na forach panuje zasada używania opcji cytatów właśnie po to żeby nie było nieporozumień, skąd wziałeś teorię że na forach nie uzywa sie cytatów to może oświeć wszystkich? Co do gadki o niemieckiej chemii, chipsach i pozycjonowania jakości towarów w zależności od rynku docelowego to chyba raczysz żartować rządając dowodów?
 7. Byłbym skłonny powyprowadzać Cię z błędów poza tym wątkiem żeby go nie zaśmiecać dyskusją nie związaną z tematem ale widzę, że jesteś tak uparty (nadal nie używasz cytatów, może po prostu jesteś tępy) że dyskusja z Tobą mogła by jedynie przyprawić mnie o rozstrój nerwowy także żegnam.
 8. Świetnie, tylko że inni nie wiedzą z kim Ty chcesz rozmawiać jak nie używasz cytatów co wprowadza chaos i ryzyko nieporozumień.
 9. Może zacznijmy od tego, z kim chcesz rozmawiać bo to jest główna przyczyna całego tego zbaczania z tematu przez ostatnie kilka postów. Masz opcję "cytuj" i proponuję z niej korzystać żeby uniknąć nieporozumień.
 10. Ja tylko stwierdziłem fakt, że Sony sprzedaje x95g w cenie ~2 razy wyższej niż xf900 a z testów wynika że ta cena nie jest niczym merytorycznym uwarunkowana. Nie wiem co na dzielni o tym mówią, wolę się kierować potwierdzonymi dowodami empirycznymi i nie wiem po co sie z tego tlumaczę obcemu, zaczepnemu gosciowi w necie. Zdaje się że w przypadku oceny mojej osoby sam padasz ofiarą tego czym tak bardzo gardzisz czyli uprzedzeń i błędnych wniosków wyciąganych na bazie zbyt małej ilości informacji.
 11. Ale jakie info? Że chipsy w tych samych opakowaniach są sprzedawane z różnymi składami w zależności od kraju czy że standardowe wyposażenie samochodów różnych marek różni się radykalnie w zależności od rynku docelowego? Czy tysiące innych przykładów potwierdzających że pozycjonowanie produktów różni się w zależności od rynku docelowego? Tu masz chpisy: https://mobile.natemat.pl/198495,ta-sama-marka-takie-samo-opakowanie-zupelnie-inny-produkt-zobacz-czym-roznia-sie-polskie-czipsy-od-niemieckich
 12. Pozycjonowanie różnych jakościowo produktów w zależności od regionu jest w każdej branży.
 13. Dostał 72% gdzie XF900 dostał 73% a jest dwa razy tańszy. Po prostu super, tak już nas dym41ą te duże firmy że naprawdę szkoda słów.
 14. Moj setup na moje starodawne standardy mam zamiar zrobic sobie tak jak zawsze: siedzieć na kanapie przed wchuj wielkim wyswietlaczem (XF90 65”) z klawiaturą i myszką pod ręką -> TV traktowany jako tylko ekran podłączony do mocnego kompa po HDMi 2.1 srieden czy co tam. Smart TV tylko jako dodatek, byle bym mógł z kobitą obejrzeć jak lecą newsy w TV żeby było coś widać i slychac jako tako ale jak bedziemy chcieli obejrzeć coś w dobrej jakości to z komputera (jakie fajne słowo “komputer” ) Dla mnie ważne jest żeby mieć dobry wyświetlacz, smart tv jest tylko dodatkiem...i szybki net w kompie z przyzwoitą grafą.
×
×
 • Create New...