Jump to content

szymon201

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About szymon201

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprawdzałem narazie na szarości, wyświetliłem i żadnych pasów nie widzę, także w normalnym oglądaniu brak artefaktów.
 2. Miałem wcześniej Sony 60ex700, w sypialni wisi Sony 49XE7096. Nie spodziewałem się że różnica może być aż tak widoczna, nawet na zwykłych programach CP, co dopiero na Netflix. Nawet Żona, sceptyk RTV, zachwycona.
 3. Dziękuję wszystkim za porady, wczoraj byłem w sklepie RTV ( ME)- oferta bardzo dobra, dużo gratisów. Pooglądałem większość TV powyżej, potargowałem się i na ścianie zawisł LG 65OLEDB8 + Yamaha YAS207, ku uciesze całej rodzinki:) Zadowolenie 100%!:)
 4. Moja nawet nie pyta o cenę:) ale byla zacięta walka o powiększenie poprzednich 60 cali, 75 brzmi już jako dobry kompromis:)
 5. 75 max, niestety kompromis z żoną musi być:) narazie najbardziej skłaniam się ku 75XF8596, ze względu na kąty, DTS i dobre doświadczenia jak dotąd z Sony.
 6. Myślałem nad OLED LG 65 cali B8. Kanałów informacyjnych dużo nie oglądam, bardziej wystraszyły mnie loga, ale skoro to nie problem LG jak najbardziej pod uwagę. Załączam foto loga (Sony 49xe7096)
 7. Tak, ale logo w zasadzie 2 kanałów świeci przez większość pracy TV;/
 8. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 45m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 4m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Głównie na wprost, lub lekki kąt, szerokość kanapy 3,5m 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Raczej wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Tak 7. Jaki masz obecnie telewizor ? SONY 60ex700 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Głownie Netflix, Youtube i odtwarzanie z dysku twardego 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Cyfrowy Polsat + Netflix + 4K 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder CP 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-5 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? brak preferencji 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? większość czasu oglądają dzieci, wieczorami filmy/ seriale 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? nie 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? tak, sporadycznie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? większość w dzień 17. Preferencje co do wielkości? wynegocjowano z żoną 75 cali:) 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? aktualnie brak smart tv 19. Preferencje co do marki ? brak, preferuję coś z dostępnych w marketach 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10k z możliwością dołożenia jeśli absolutnie warto 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? nie Witam serdecznie. Proszę o pomoc w wyborze TV głównie 75 cali :) Zmiana z aktualnego TV 60 cali, po awarii, pora na coś większego i nowocześniejszego. Telewizor głównie oglądają dzieciaki ( często godzinę- dwie jeden kanał) stąd moja obawa o OLED. Musi być to jednak TV który poradzi sobie z oglądaniem filmów ( Netflix, sporadycznie seriale i filmy z pendrive/ dysku). Po lekturze forum typuję: Samsung 75NU8002 Philips 75PUS8303 ( podoba mi się ambilight) Czy może szukać czegoś innego? Dodatkowo do TV planuję zakup soundbara. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc:)
×
×
 • Create New...