Jump to content

Alcon

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Alcon

 • Rank
  VHS
 1. Witam, Mam teraz 75" Sony KD-75XF8596 (matryca IPS) wielkość robi wrażenie ale niestety jest dużo "chmurek" przy uruchomieniu koncertu jest to irytujące. Nie miałem okazji jeszcze sprawdzić filmu z BR w 4K więc do końca nie wiem. Jest jeszcze opcja na 65" OLED LG OLED65C8PLA. Odległość od TV ok 3-3,5m ale czasem to i z kuchni coś by się pooglądało. Czy wielkość LED czy jakość OLED ? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
 2. Witam, Mam telewizor Sony 75XF8596 (Matryca IPS , Video HDR, HGL) zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza UHD LG UBK90 (Video HDR, Dolby Vision). Odtwarzając film 4k który jest nagrany w Dolby Vision czy jego obraz będzie odpowiednio przekonwertowany pod HGL czy poprostu będzie odtworzony w HDR ? Dopiero będę bawić się nad kalibracja obrazu wg informacji z artykułu (https://hdtvpolska.com/sony-xf85-test-bravia-android-tv-2018-ultra-hd-z-procesorem-x1-kd-55xf8505/ mam nadzieję będzie wystarczające). Chciał bym uzyskać jak najlepszy obraz z odtwarzanego filmu UHD (np filmy Zjawa, Grawitacja i tym podobne albo koncerty). Zamiast odtwarzacza LG UBK90 (HDR,DV) może Sony UBP-X800 (tylko HDR i bez optyka) lub inny z HGL? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 3. Witam, Mam telewizor Sony 75XF8596 (Matryca IPS , Video HDR, HGL) zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza UHD LG UBK90 (Video HDR, Dolby Vision). Odtwarzając film 4k który jest nagrany w Dolby Vision czy jego obraz będzie odpowiednio przekonwertowany pod HGL czy poprostu będzie odtworzony w HDR ? Dopiero będę bawić się nad kalibracja obrazu wg informacji z artykułu (https://hdtvpolska.com/sony-xf85-test-bravia-android-tv-2018-ultra-hd-z-procesorem-x1-kd-55xf8505/ mam nadzieję będzie wystarczające). Chciał bym uzyskać jak najlepszy obraz z odtwarzanego filmu UHD. Zamiast odtwarzacza LG UBK90 (HDR,DV) może Sony UBP-X800 (tylko HDR i bez optyka) lub inny z HGL? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...