Jump to content

Fil1p

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fil1p

 1. Euro Agd na KEN Warszawa. 12 dni musiałbym czekać. Podobno przed świętami i w dniach ostatniej promocji, było jeszcze gorzej.
 2. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wszyscy piszą to samo, dlatego nie miałem żadnych wątpliwości. Zapytałem tak jak napisałeś czy dadzą mi gwarancję na piśmie, że wymienia mi tv na nowy w przypadku wypalenia. To powiedzieli, dosłownie, że za darmo nic nie ma, i chcieli mi wcisnąć ubezpieczenie na 5 lat. Ale to już przerabialiśmy wcześniej. Nawet zrobiło się głośno w sklepie, bo przyszło ich czterech do mnie i we czwórkę zaczęli mnie atakować żebym brał oleda. Wkońcu zostałem sam na sam z jednym i przyznał mi rację, że w moim przypadku jednak qled będzie lepszy. I kupilem qleda q9. Ale to jeszcze nie koniec, bo niewykluczone że jeżeli mi się nie sppdobacto będę gp wymieniał, i wtedy znowu poproszę o pmoc, jaki ewentualnie oled będzie dla mnie dobry w tym budżecie 7500 zł. Narazie dzięki za pomoc, obym już nie musiał tam znowu jezdzic. Aha, jeszcze transport do domu na za dwa tygodnie chcieli mi dać bo nie ma terminów wcześniej
 3. Jeszcze raz proszę o pomoc. Poszedłem do Euro odebrać tego qleda q9, i wróciłem bez telewizora. "Miły" Pan sprzedawca, już wypisywal mi papier do kasy, i nagle zaczął wiercić mi w głowie, że za takie pieniądze to nie opłaca się tego tv, że ten hdr niby jest ale go nie ma że tamto i[beeep]to. Za wszelką cenę chce mi wcisnąć oleda Panasonica, bo on kupił 2 miesiące temu i jest najlepszy i wogule, i nic się nie wypala, i żebym brał Panasonica. Mówię mu w jaki sposób używam tv 10 godzin grania, 6 godzin tvn24 i tak wkoło. On że to nic nie przeszkadza że nic mi się nie wypali0 bierz Pan Panasonica. Namieszał mi w głowie. Prawdopodobnie nie schodzą im te telewizory, zobaczyli laika i chcą mi go wcisnąć za wszelką cenę. Tak mi się wydaje. - a kto Panu poradził tego Samsunga q9? Ja mówię że wszyscy tak twierdzą, chociażby na HDTV Polska. Na hd tv Polska to niby można się dowiedzieć wszystkiego i niczego. Taka była odpowiedź. Skończyło się na tym że do jutra czeka na mnie ten q9, i mam się zdecydować. Czy dobrze myślę że szukają Jelenia na telewizory których nikt nie kupuję? I mam brać q9 tak jak wcześniej? Dlaczego i po co namieszal mi w głowie? A może ma rację?
 4. Skoro jesteś graczem, to dlaczego nie chcesz kup ić QLEDA, skoro Samsungu z 2018 roku, są najlepszą propozycją dla graczy? Temat ten i opis tych tv był dużo razy poruszany, zawsze z tym samym wnioskiem, że Qledy z 18 roku to najlepsza propozycja dla graczy.
 5. Jednak zdecydowałem się na Q9FN. Znalazłem bardzo dobrą cenę i kupiłem go od razu. Niestety nic jeszcze nie mogę powiedzieć, bo MM z powodu weekendu i sylwestra wyśle go dopiero 2 stycznia. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. To ona wpłynęła na moją ostateczną decyzję. Czy tu się zamyka jakoś temat? Problem rozwiązany? Jest tutaj coś takiego?
 6. Dzięki za odpowiedź. Moja gra to Call of Duty na PlayStation i Forza Horizon na xboxe, ale przedewszystkim Call of Duty. Spodziewałem się takiej odpowiedzi, właśnie ze względu na mój bardzo specyficzny sposób użytkowania telewizora. Gdybym mógł pewnie że celowałbym w Q9, ale w tej chwili nie ma takiej opcji. Przez chwilę, była opcja Q9, ale rzeczywistość szybko skorygowała moje zapędy, i dlatego Q7.
 7. Bardzo proszę o pomoc w wyborze tv, bo przeczytaniu setki artykułów, poradników, opinii "różnych" ludzi, mam straszny bałagan w głowie. Na codzień jestem bardziej niż zapalonym graczem. Codziennie gram nawet po 8, 10 godzin. Moje konsole to Ps4 Pro, i Xbox One X. Filmy oglądam może 2 lub 3 w miesiącu, o tylko na Netflixe. Jeśli chodzi o normalną tv, to tylko TVN 24 w ciągu dnia (pewnie oled odpada) i wieczorem godzine półtorej Discovery lub NG. Ostatnio Tvn24 ogladam, slucham na laptopie (Horizon Go od UPC ) i gram na konsoli w tym czasie. Pokój, niewiem ile ma, może że 20 metrów. Tv stoi na szafce na wysokości 60 cm, na sposób od okna. Odległość od tv to metr, metr 20 w ciągu dnia, wieczorem jakieś 3 metry jak już się położę. W ciągu dnia pokój mocno nasłoneczniony, dlatego zawsze opuszone rolety. Moj obecny tv to najtanszy Sony z 2016 roku kd xd7005, moj pierwszy smart, z hdr tylko na pudelku. Tak naprawdę nie wiem jak wygląda prawdziwy hdr. Budżet max 5800-6000. Codziennie czytam nowe opinie nowe artykuły, i codziennie jestem pewny co kupić, ale zaraz przeczytam coś nowego, i znowu nie wiem co mam robić, kupić. Pole poszukiwań zawezilem do Samsunga Q7, że względu na one Connect, niski alg, nie wiem jaki ma hdr, i dlatego że Pan Piotr Gmerek powiedział że tv Samsung 2018 to najlepszy wybór dla graczy. Myślałem też o najtańszym Januszowym kolędzie LG B8. Dlatego że akurat tylko na ten model mnie stać, i na wszystkie opinie o tej technologii. Boję się też że jeśli kupię LCD, to będę czuł się w pewien sposób gorszy, od posiadaczy oledow. A to przecież nowy telewizor, i mam się cieszyć, że go mam i mogę używać, a nie rozmyślań, że mogłem wybrać oleda, bo oled to oled, a ja mam LCD i jestem za muzykami 100 lat. Nie wiem co mam robić dlatego zdecydowałem się poprosić o pomoc. Nie wiem czy to ważne, ale chce kup ić jeszcze przystawkę z androidem do nowego tv, bo przez 2 lata z Sony, uzbierało mi się sporo płatnych aplikacji, i chciałbym dalej ich używać. Chyba to co najważniejsze, wyszczegolniłem. Z góry bardzo dziękuję, osobom które poświęciły swój czas na pomoc dla mnie.
×
×
 • Create New...