Jump to content

nofy

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About nofy

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To za ekran + projektor? Sprzęt nowy czy używany?
 2. Ciekawy ten rzutnik i cena przystępna. A jakbyście jeszcze poradzili laikowi jak to wszystko podłączyć ? Idea jest taka aby TV, PS4 i projektor podpiąć do amplitunera i w każdym z tych przypadków dźwięk szedł przez kino domowe. Wydedukowałem, że: - TVdo amplitunera przez HDMI (HDMI in w ampli) - PS4 do TV przez HDMI (pomijamy amplituner?) - rzutnik: laptopa do rzutnika po HDMI (HDMI in w rzutniku) a z rzutnika dźwięk do amplitunera też po HDMI z tym, że HDMI out z rzutnika. Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli się mylę ? Bardzo ciekawa opcja - dzięki!
 3. rzeczywiście ceny super tyle, że nie widzę u nich rozwiązania tego typu: https://ekranownia.pl/ekrany-do-zabudowy/ Czyli ekrany wpuszczane w sufit podwieszany a na takim mi zależy w przypadku salonu. Do sypialni na pewno u nich sobie zamówię bo tam jestem w stanie powiesić na ścianie.
 4. Witam, proszę o pomoc w doborze sprzętu do nagłośnienia małego kącika TV. Jestem w temacie zupełnie zielony zarówno w konfiguracji jak i połączeniu. Całe pomieszczenie to około 40m - otwarta przestrzeń z kuchnią. W zabudowanej szafce umieszczę TV a nad nim wyciągany z sufitu ekran do rzutnika. Rzutnik tak jak na załączonym szkicu lub ultra krótki rzut stojący przed ekranem. Nie ma opcji żeby postawić głośniki na podłodze - z obydwu stron ona do samej ziemi. Budżet: max 5000PLN Sprzęt: Nowy Do czego: filmy & TV Myślałem o głośnikach w podwieszanym suficie ale poczytałem o takich rozwiązaniach i wydaje się to być nieefektywne. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc. BTW - Szczęśliwego Nowego Roku!
 5. Aby trochę zobrazować "problem" podrzucam szkic jak to wygląda ? może ktoś coś poradzi.
 6. Wolałbym podwieszany z uwagi na to, że ekran nie będzie wisiał na ścianie. Chciałbym aby nie przeszkadzał jak jest nieużywany.
 7. Witam, proszę o poradę: jestem na etapie planowania salonu ale mam tam miejsce tylko na 55'' telewizor więc do wieczornych filmów i konsoli chcę zamontować ekran + projektor lecz odległość od projektora do ekranu to tylko około 200cm. Podobnie odległość oglądania. Czy przy takich odległościach jej sens się w to pakować. Jak duży ekran przy takiej odległości proponujecie no i co z projektorem aby nie musieć zastawiać nerki na ten zakup ? BTW. Jak rozwiązać problem nagłośnienia? Myślę o czymś montowanym w suficie ale żeby grało z TV i z rzutnikiem. Może to głupie ale nie mam pojęcia jak to ogarnąć. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...