Jump to content

godeath

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About godeath

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie. Większość ma chyba jasność ustawioną na +- 60-70% i wtedy właśnie wychodzą zdjęcia jak wyżej.
 2. ee jakie multi konto... Ja nie miałem takiego szczęścia - 1 sztuka byłą mega słaba jeżeli chodzi o banding, a dopiero druga była w porządku. Jak na moje to plansze są za jasne jak na 5% grey.
 3. Na razie była tylko aktualizacja zabezpieczeń xD Ja na swoją sztukę póki co nie narzekam. Pierwszą wymieniłem bo banding był tragedia. Soft jeszcze ani razu się nie zrestartował. Android TV trzeba dobrze ustawić w opcjach programisty.
 4. Proszę, zaczerpnięte z innego zagranicznego forum " video_analysis Marco Polo - Netflix - 14-16 minutes (S1E3) The Walking Dead S08E08 Flaken2000 Here is some content examples I've personally used. Arrival First, where she is walking into school through the corridors up the steps (from 4:00). Camera panning over grass field (from 18:48). Next when they first go up into the capsule and travel up (from 26:20). Another is right at the end of the film where the camera pans down from the ceiling to the scene looking out through the window to the sea (from 1:45:25). Interstellar At the beginning of the movie, right after the flight scene, main character wakes up (1:48). Very dark scene. The Martian At the beginning of the movie, horizontal camera pan showing Mars red mountains (1:26) Prometheus Scenes in the caves on the alien world (34:11) Passengers Pool scene. Panning shot of spaceship (41:35) Recently Added Wizziwig Zero Dark Thirty 5 minute raid scene starting at 2:00:00) with pics posted here. Star Trek Beyond Camera pan over space background starting around 0:11:30 - 0:12:30 Oblivion Camera pan over smoke filled crash-site at 0:50:00 The OA S01E01 - Camera panning inside dimly lit room.- 0:10:30: steakhouse_ Mindhunters Episode 8 - Netflix - at 47:15 "
 5. Ja jestem po wymianie panelu wyżej. Plansze trochę lepsze ale przed wszystkim nie mam już ciemnej prawej strony jak w poprzedniej sztuce,a sam banding też mniej widoczny. Mam za to wrażenie, że dostałem jakaś sztukę ze zwrotów. Naklejki dziwne naklejone i jakieś apki były wgrane mimo factory resetu. Pytanie co z nią nie tak xD
 6. naklejki jeszcze niezerwane Na testy oczywiście Vincent dostał model prawie idealny bez bandingu
 7. Chyba zrobię tak jak piszesz. Poza planszą jest to właściwie niezauważalne. Widać tylko przy uruchamianiu netflixa i nieznacznie w tym słynnym odcinku Marco Polo. Bawić się w o odsyłanie. Na avs piszą tak jak Ty i że można jeszcze trafić o wiele gorzej. 90% userów i tak pewnie nigdy tego nie zauważy. Przechodząc z plazmy na LCD czułbym się jakbym się cofał wstecz
 8. Najbardziej widoczne w tej słynnej scenie z Marco Polo. Jeszcze przy uruchamianiu Netflixa i generalnie jakieś interfejsy w tym kolorze. I to paradoksalnie ten jeden jasny pasek z prawej strony rzuca w oczy. Normalnie praktycznie niewidoczne. Wczoraj puściłem czyszczenie i jest jakby troszkę lepiej. Czyli rozumiem, że muszę tą ułomność zaakceptować nie bawić się wymiany i szukanie lepszej matrycy. Zafarbów i podświetlenie białego mam ok.
 9. Ja może inny model bo Philips 803 z matrycą LG z 2018 ale też banding na planszy 5% do 15% grey jest widoczny. Mam go 3 dni i sam nie wiem czy to mi przeszkadza czy nie Gdybym nie naczytał się o tym to pewnie żyłbym z tą niewiedzą.
 10. Jestem po weekendzie z TV. Mam problem z chromecastem. Przesyłam film w 1080p i mam wrażenie, że obraz ma strasznie mało fps i gubi klatki. Wszytko jest po LAN-ie. Kolejny minus to brak HDR w aplikacji YT. Z kolei Netflix chodzi bez zarzutu. Zainstalowałem Kodi i CherryTV. Nie jest tak dobrze, jak na poczciwym Mi Boxie. Obraz łapie lekkie zmuły. Dzisiaj odchudziłem androida ze zbędnych apek i trochę poprzestawiałem ustawienia developerskie aby zwiększyć wydajność. System póki co chodzi sprawnie. Co dziwne zacząłem używać tego nowego pilota i jego obsługa jest całkiem przyjemna. Wcześniej myślałem, że będzie jako zabawka. Matryca od LG z tego roku ma wyraźnie mniej defektów. Aczkolwiek banding szarego jest w jednym miejscu widoczny. Poza tym problemem sam obraz jest świetny.
 11. to możliwe, że w nocy to się wyczyściło? Dzisiaj rano odpaliłem na foty i wszystko jest ok.
 12. Dzisiaj odebrałem TV. Tak na szybko. Obraz fajny. Banding szarego mało widoczny. Biel ładnie doświetlona. Sam AndroidTV może nie chodzi szybko jak WebOS ale jest dobrze. A zainstalowałem już sobie kilka swoich apek (kodi itd.). Amblight świeci tak jak powinien. I wszytko byłoby naprawdę fajnie tylko, że w jednym miejscu na matrycy widać na ciemnych szarych planszach małą plamę jak na obrazku. Czy coś takiego powinno być? Plansza Grey 15%. Jutro w dzień zrobię lepsze foty.
×
×
 • Create New...