Jump to content

skir

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About skir

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie też już w domu, claudingu nie ma, ale pojawił się jeden czerwony pixel, który mam nadzieję, że zniknie.
 2. Szukam jeszcze telewizoru dla teściowej do 4k. Zastanawiałem się między LG 65SM8600 a Samsung QLED QE65Q67RAT. Który lepszy? @Waldo94
 3. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Dość duży salon 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? - 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 5 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost, ale czasami też z kuchni żona chciała oglądać, więc fajnie jakby się dało również bokiem. 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? - 7. Jaki masz obecnie telewizor ? - 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4K, smart TV 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Xbox 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? To co lepsze 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? - 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, 2h 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami 17. Preferencje co do wielkości? 65 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? - 19. Preferencje co do marki ? LG, SAMSUNG 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4-4,5 tys 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Tak.
 4. Witam, poszukuje telewizora do 1000 złotych. Wymagam, żeby to był SMART TV bo będę oglądał na nim tylko netflixa, youtube itp. Musi posiadać 32 cale, większy mi się nie zmieści do pokoju. Polecacie coś ciekawego?
×
×
 • Create New...