Jump to content

oscharek

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About oscharek

 • Rank
  VHS
 1. cześć, zastanawiam się nad tym TV. Czy ktoś po dłuższym użytkowaniu ma jakieś nowe opinie? Po takim czasie polecacie kupno?
 2. Mam pytanie do posiadaczy tego telewizora lub podobnych. Chodzi mi o to całe smarttv na linuxie. Moi rodzice maja obecnie bravię hx820, w którym smart tv jest fatalnie, beznadziejnie tragiczny. Ja się przymierzam do zakupu XE7005 i boję się, że smart będzie działał podobnie. Jak to wyglada? Czy telewizor czy bezproblemowo napisy do filmów na nośnikach USB? Czy ma problemy z odtwarzaniem wideo 4k z dysków USB? Jak działa przegladarka internetowa? Jak działaja zewnętrzne klawiatury z tym telewizorem? Czy ma on jakieś problemy z któraś z tych funkcji?
 3. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? nie ważne 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? z lewej strony 7. Jaki masz obecnie telewizor ? 32" 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobre smart tv, dobry hdr 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? hd i 4k 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? kablówka, xox 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? tak, dużo 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami 17. Preferencje co do wielkości? 65" 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? słabe smart tv 19. Preferencje co do marki ? tylko nie samsung 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? bez roznicy 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4500 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? nie Dzień dobry, jestem nowy tutaj, witam wszystkich użytkowników Zaczałem rozgladać się za telewizorem. Budżetu kosmicznego nie mam, bo chciałbym się zamknać w 4500PLN. Wymarzyłem sobie rozmiar 65" - czy w tej cenie i w tym rozmiarze znajdzie się coś wartego uwagi? Będę trochę grał, więc input lag nie może być kosmiczny, chciałbym też w miarę dobre smart tv, by móc ogladać youtube, tvn player, netflix, hbo. Nie wiem czy nie wymagam zbyt wiele Z moich faworytów to Sony XE7005, ale boję się tego linuxa trochę. Polecicie coś?
×
×
 • Create New...