Jump to content

karwalek

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About karwalek

 • Rank
  VHS
 1. Nt. Philipsa na ceneo strasznie skrajne opinie - albo super albo kiepsko aż żal... mediamarkt, euro.com i komputronik praktycznie same pozytywne . Ciężki orzech do zgryzienia - teoretycznie Philips ma to co potrzebuje. Ale brak rzetelnych testów.... nie mogę znaleźć nawet na zagranicznych portalach.
 2. Czyli tak jak myślałem, niezbyt dużo alternatyw. a czy takim modelu ktoś może się wypowiedzieć : 55PUS7303/12 i LG 55SK7900PLA Pozdrawiam
 3. Witam 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3.7m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? obojętne 6. Jak słońce świeci w pokoju ? TV na wschodniej ścianie, słońce od południa 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Brak 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? wejście na kartę CI 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k/FHD 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder nc+ 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? film 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? netflix 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczór 17. Preferencje co do wielkości? 55 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? słaby towarzysz do wódki 19. Preferencje co do marki ? brak 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? jeszcze istnieje? 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500-3000 PLN 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Witam jak w temacie zastanawiam się nad zakupem telewizora, Sony KD-55XD7005 (czym się różnią wersje sony kd 55xe7077 i sony kd 55xe7096?) jest moim faworytem jednak narzeczone czasami ogląda jakieś dziwne filmy z chińczykami na viki.com a smart jest bardzo ograniczony czy macie może jakieś inne propozycje w podanym przedziale cenowym? Oglądanie chińczyków nie jest priorytetem więc brak nie będzie zbyt bolesny. Budżet naprawdę max. zastanawiałem się jeszcze nad Philips 55PUS6561/12 ale boje się że razem żelazkiem i suszarką założą związek zawodowy - a tak na serio niezbyt ciekawe opinie z góry dziękuje za porade.
×
×
 • Create New...