Jump to content

doktor kidler

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About doktor kidler

 • Rank
  VHS
 1. Jestem już po wymianie kilka dni ale z innych przyczyn nie miałem głowy do odpowiedzi. Sony stwierdziło że uszkodzenie to nie piksele ale robaczki i z powodu robaczków w matrycy warunkowo zgodzi się na wymianę tv na zaproponowany model. Nie wyrażono zgody na naprawę a gdy nie zgodzę się na wymianę TV to będzie odmowa czegokolwiek bo matryca nie musi być szczelna i robaczki nie będą uznane za winę SONY. Niestety z uwagi na moje szczęście, że jak nie wymienię tv (miał duży przebieg) zaraz po gwarancji się zepsuje wymieniłem TV bo ma dwuletnią gwarancję i jak okazało się podczas wymiany TV jest nowy a nie odnawiany. Teraz borykam się z ustawieniami TV bo z tym jest gorzej niż w poprzednim. Gdyby ktoś miał jakieś dobre ustawienia pod ten TV to bardzo chętnie przetestuję.
 2. W moim wiekowym już TV pojawiły się uszkodzone piksele i zgłosiłem sprawę na gwarancji przedłużonej do 5 lat koniec gwarancji za 1,5 miesiąca i wstępnie zaproponowano mi wymianę tv na model KD-55XF8096. Niestety nie jestem na bieżąco a decyzję będę musiał podjąć w miarę szybko i chciałbym się zapytać osób obytych w temacie czy warto brać taką wymianę i jak się mają jakościowo te telewizory do siebie. Bardzo proszę o podpowiedź.
 3. Kurcze zapomniałem dodać że telewizor chciałbym kupić z ratami 0% i w sklepach je oferujących jest trochę droższy a czy jakieś inne też warte uwagi propozycje?
 4. Witam Potrzebuję kupić synowi telewizor do pokoju gdyż wymieniony w tytule posiada rozbitą matrycę i skończyły się raty więc można sobie pozwolić na następcę. Nie mam żadnych preferencji oprócz dobrego obrazu i poukładanego Smart TV. Dodam, że w salonie posiadam Sony KDL W 805 i jego obraz jest dla mnie do przyjęcia. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,7-3m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-3 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost lub pod delikatnym kątem 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? raczej wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? z boku 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Panasonica TX-42AS650E 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? SD i NC+ 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? na razie tylko tuner i ew HD 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5-6 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, film Youtube 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? na razie nie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? i tak i tak 17. Preferencje co do wielkości? 43-50 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 19. Preferencje co do marki ? brak 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie musi 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? około 2500zł Prosiłbym o pomoc w wyborze jakiegoś przyzwoitego TV
×
×
 • Create New...