Jump to content

badziew

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About badziew

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie telewizor przez 90% czasu służy jako wyświetlacz do konsoli, więc dla mnie telewizor jest super. Jasności do oglądania w dzień ma dosyć.
 2. Weź szmatkę i pomasuj matrycę... serio... Możesz "przesunąć" jaśniejsze pola aż do samych brzegów ekranu, wtedy mniej denerwują.
 3. To raczej zależy od ilości plików, szczególnie takich, które telewizor może odczytać, czyli zdjęć albo filmów. Dysk z kilkunastoma gigabajtami seriali i filmów w formacie AVI oraz zdjęciami był skanowany przez parę minut, co spowalniało działanie telewizora. Pozostawienie na dysku tylko paru filmów rozwiązało ten problem.
 4. Tak, wtedy filmy odtwarzają się płynnie, nie ma też problemów z napisami. Dziś pewnie sprawdzę, czy dysk z partycją NTFS nadal działa.
 5. Filmy po prostu wrzucasz na dysk i odtwarzasz w Kodi. Wbudowany odtwarzacz daje sobie radę tylko z demkami 4K. Podobno po aktualizacji do Oreo nie działają dyski sformatowane w NTFS, ale sam jeszcze tego nie sprawdzałem.
 6. Akurat Miracast (jak już odpalił :P) miał lepszy bitrate i mniejsze opóźnienie, ale zwykle szkoda było się z tym męczyć...
 7. Kodi daje radę z takimi materiałami. W pierwszej kolejności musisz zainstalować menedżer plików z Play Store, a następnie zgrać na komputerze APK (najlepiej tabletowej wersji) aplikacji na pendrive, podłączyć pendrive do telewizora, odnaleźć APK w menedżerze plików i zainstalować aplikację. Do obsługi aplikacji naprawdopodobniej będzie potrzebna myszka (Bluetooth albo USB), przynajmniej z aplikacją NC+ tak jest. Najwyraźniej nie. U Sony to jest, ale u mnie nigdy nie działało jak należy ?
 8. Jak za te 3500 to tak. Szczególnie jeśli zamierzasz grać na konsoli, używać telewizora jako monitora komputerowego (HDR z Windows działa bez proszenia) lub oglądać YT w jakości niekoniecznie 1080p (telewizor ładnie czyści artefakty kompresyjne i inny szit). To raczej nie jest telewizor dla zapalonego kinomaniaka, ale chyba we wszystkich zastosowaniach sprawdzi się co najmniej dobrze.
 9. Wczoraj pojawiła się aktualizacja dodająca obsługę standardu HDR10+. Czy gdzieś można pobrać jakiś plik demo?
×
×
 • Create New...