Jump to content

Analogi Analogi

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

15 Good

About Analogi Analogi

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. Niestety usunęli tą opcję. I jeszcze oficjalnie stwierdzili, że ich nowa aktualizacja jest tak dobra, że ta funkcja jest zbędna. Dodali jeszcze, że można to sobie przecież zrobić z menu zainstalowanych aplikacji 😞. Mi tego bardzo brakuje bo mogłem sobie wrócić do kontynuowania danej aplikacji przerwanej choćby wyłączeniem.
 2. Opisałem kilka postów wcześniej (na poprzedniej stronie). Zdecydowanie pozytywne. Jedynym minusem (jak dla mnie) jest brak możliwości bezpośredniego dostępu do aplikacji uruchomionych w tle. I nie chodzi o funkcję ich "zabijania" tylko możliwość dalszego kontynuowania ich pracy. Po przelączeniu z YT czy Netflixa do funkcji TV mogłem szybko wrócić do poprzedniej woli i kontynuować oglądanie- teraz nie mogę i muszę przechodzić przez całe ich menu (apki uruchamiają się od nowa).
 3. W zeszłym tygodniu aktualizowalem XF90 przez OTA i wszystkie ustawienia, kalibracja, konta i zainstalowane aplikacje pozostały bez zmian.
 4. No i pod Twoim wpływem i impulsem (jak i kilku następnych postów zachwalających Oreo) dziś zainstalowałem najnowszą aktualizację - Oreo (z OTA). Do tej pory trochę się tego obwiałem mając na uwadze kilka nieprzychylnych komentarzy nt. Oreo (ale głównie z wiosny - tej wersji betta) Po instalacji, jeszcze kilka zapytań przez TV o nowe ustawienia logowanie do mojego konta Google i ...całkiem przyzwoite nowe menu (bardziej funkcjonalne - choć trzeba trochę sobie poukładać), szybkość działania podobna, sterowanie funkcjami jakby troszkę szybsze. HDR (z YT) jednak nadal przycina się gdy włączy się w pilocie jakąś funkcję. Ale jak pilota zostawię w spokoju wszystkie treści HDR odtwarzane są poprawnie (wcześniej też miałem podobnie). Niestety zatraciłem funkcję "wyłączania" aplikacji w tle (długie przytrzymanie Home) - trochę mi tego brakuje😪. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony. Wielkie dzięki!!!
 5. Bo nawet na tym forum jest wiele negatywnych opini o tej aktualizacji i osób zadowolonych z niej jest niewoli- pogorszeń dość sporo. A prędkości działania samego interfejsu jak i funkcjonalności (m.in. hdr) nie podnosi.
 6. Kilka dni temu (49XF90) pojawiła się u mnie możliwość aktualizacji oprogramowania Soniaczka (z poziomu tv). Do tej pory wahałem się bo w zasadzie nie mam zastrzeżeń do bieżącej wersji andka (7). A z przytaczanych tu opinię wynika że w nowym oprogramowaniu jest kilka słabych punktów. Czy to oznacza, że ukazała się już ostateczna (finalna) wersja nowego softu?
 7. Czy możesz doprecyzować o którą funkcję (nazwaną jako upłynniacz) Ci chodzi? Motion Flow? I jakie są ustawione pozostałe jej opcję?
 8. Bez obawy, po takiej swojej reklamie montowania Soniaków to już Wam na pewno nie zlecą, jak Wy nawet pralki z trzech części porządnie złożyć nie umiecie. p.s. Co to za gimbusy do forum się do dorwały? Jeden porównuje topowy telewizor do chipsów, drugi do jakiejś pralki. Zmykać stąd dzieciaki. To forum poświęcone jest konkretnemu modelowi telewizora, całkiem przyzwoitego a nie jakiejś budżetowki. Te modele w montowniach mają rejonizację ale związaną ze specyfiką regionu na który mają trafić (Ameryka, Europa, Azja) a nie ze względu na zamożność krajów (co w przypadku produktów masowych rzeczywiście ma miejsce).
 9. Zupełnie niepotrzebnie. 2 lub 3 osoby poruszają ten problem a reszta (ta zdecydowana) nie widzi w tym problemu. Mam od kwietnia i ani android nie muli (będziesz korzystał przecież z nc+) ani nie widzę szczególnie blooming (a oglądam dużo). Największą wadą (wg mnie) to wspominane kąty - ale po pół roku jakoś i do tego się przyzwyczaiłem. Kupiłem jeden z pierwszych tv (oj drogie były wtedy) i dziś wcale nie żałuję (choć i za xf85 się rozgladałem że może tańszy). Ja tam gorąco polecam.
 10. Wszystko masz w najlepszym porządku to po co chcesz wymieniać. Możesz dostać gorszy egzemplarz...
 11. Przejrzyj sobie ten temat - jest tu bardzo wiele nt różnić i zalet xf nad xe. Zwłaszcza pierwsze strony z kwietnia i maja. Jest wiele recenzji i opinii użytkowników (w tym porównań). Identyczny problem miały już chyba że dwie osoby i temat był wałkowany. 20min wertowania i będziesz miał pełny przegląd.
×
×
 • Create New...