Jump to content

Bolton

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Bolton last won the day on April 2 2018

Bolton had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Bolton

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe jak będzie po wprowadzeniu dynamicznych metadanych do HDR10 wraz z HDMI 2.1 Czy to będzie koniec płatnego Dolby Vision? Bo co wtedy będzie skłaniało aby płacić za ten kodek, skoro darmowy będzie oferował to samo?
 2. Wcale nie trzeba się specjalnie starać, żeby wypalić oleda, wystarczy oglądać telewizję jak normalny człowiek.
 3. Tak wygląda porównanie nowego LCD od Samsunga z OLEDem od LG B7 - w warunkach nocnych. Trochę słaba ta biel na oledzie. A często tu na forum można wyczytać, że oled ma wystarczającą jasność i wręcz użytkownicy muszą ją zmniejszać bo w oczy razi. Tylko co z tego, że jest jasność jak nie ma bieli? Bo tego brudnego i zaniebieszczonego koloru na Oledzie bielą nazwać nie można. Polecam obejrzeć cały materiał. I zapraszam do dyskusji.
 4. No to szykuje się kolejna wymiana telewizorów Bo nie wierzę, że dodadzą to w oprogramowaniu, tak samo jak nie dodali HEVC, tylko trzeba było kupić nowe tv, tak samo jak nie dodali VP9 drugiej wersji, tylko trzeba było kupić nowe tv, zresztą to chyba nawet niemożliwe i procesor musi to obsługiwać sprzętowo, na rynku pc też tak było z Intelami. Dojenie klientów na nowo. Już mafia producentów zadba o to, żeby wmówić wszystkim, że jak chcesz treści w najnowszym kodeku to musisz kupić nowy tv Z drugiej strony to dobrze, nawet bardzo dobrze, że w końcu streaming uwolni się od tego HEVC, który podobno ma bandyckie ceny licencji na wykorzystanie, kilka razy wyższe niż miał h.264. A wiadomo, że koszty producentów są przenoszone na użytkownika końcowego. Może też w końcu jakość obrazu ze streamingu sie poprawi, bo to co obecnie serwuje Netflix to żenada w porównaniu do filmu na płycie UHD. To teraz jeszcze niech wejdzie HDMI 2.1 i można pomyśleć o zakupie tv Do czasu aż nie wprowadzą czegoś nowego co będzie istotne dla odbioru treści. Bo o ile robią jakieś pierdoły co można olać to pół biedy.
×
×
 • Create New...