Jump to content

tonybcc

Użytkownik
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by tonybcc

 1. Na sprzedaż 55 cali LG C8. Telewizor bez żadnych wad. Zdjęcia do wglądu na Priv. Bardzo ładna matryca wymieniona przez serwis. Brak wypaleń zafarbu. Tv skalibrowany. Sprzedaje ponieważ mam opcje kupić LG C8 65 cali
 2. Zobacz ofertę Sprzedam LG C8 Na sprzedaż 55 cali LG C8. Telewizor bez żadnych wad. Zdjęcia do wglądu na Priv. Bardzo ładna matryca wymieniona przez serwis. Brak wypaleń zafarbu. Tv skalibrowany. Sprzedaje ponieważ mam opcje kupić LG C8 65 cali Cena 4 000,00 zł Dodający tonybcc Wysłano 11.12.2019 Kategoria Telewizory
 3. Ja również już raz zmieniałem baterie. Teraz założyłem coś lepszego niż to co było w oryginalnym opakowaniu i zobaczymy jak długo wytrzyma.
 4. Zgadzam się bas na tym zestawie jest nawet zbyt mocny. Coś chyba u ciebie nie tak.
 5. Ciekawe jest to piszesz o subofer ponieważ ja u siebie (hw-k950) musiałem zejść do -3 a czasami niżej ponieważ jak było na 0 lub powyżej to w filmach z Atmos bas był zbyt mocny. Szkło na komodzie obok drżało. Trzaski również potwierdzam ale to chyba norma. jak byś coś działał z tymi płytkami to daj znać bo brzmi to conajmniej ciekawie.
 6. Jest jeszcze hdfury ale tu cena już inna.
 7. Jest jeszcze hdfury Diva. Co prawda kosztuje więcej ponieważ 399 euro ale może zadziałać podobnie a nie wiem czy nawet nie lepiej z uwagi na możliwości.
 8. Pomijając jakość tv to jednak jest okazja jak ktoś musi coś kupić np do mieszkania do wynajęcia. https://www.pepper.pl/promocje/tv-led-lg-60uj6307-183543
 9. Maćku, jak wrócę z wakacji to się odezwę. Dziękuje za sugestie. 👍
 10. Szczerze wątpię ze pojawi się nowa wersja w tym roku. Dlaczego ? Nie będzie nic wnosić wiec z marketingowego punktu widzenia to koszt. Dopóki nie wprowadza HDMI 2.1 i nowego procesora nowa wersja jest bez sensu. Plotki zawsze będą ale w tym roku raczej nie będzie nowej shield tv.
 11. Brawo, trzeba sprzedać stara i szykować się na nowa. Ciekawe czy będzie DV?
 12. Tak to możemy się przegadywać w nieskończoność. U mnie i kilku kolegów autocal działa i daje dobre efekty. Nasz amatorski sprzęt pozwala pogłębiać wiedzę i daje sporo frajdy. A jak widac ze zdjęcia które wkleiłem nie jest zle a gdyby było to zawsze mogę poprawić. Robiłem manualne kalibracje, bawiłem się autocalem (plus drobne poprawki) i nie zaobserwowałem posteryzacji. Może kwestia ustawień może kwestia sprzętu a może mam dobrych doradców z avsforum którzy chętnie dzielą się wiedzą 😉. Powtórzę jeszcze raz, darmowe i wbudowane plansze w tv to super pomysł i oby wszyscy producenci to wprowadzili. To jest dla nas konsumentów i zwiększa możliwości TV.
 13. Nowa wersja ? Nie słyszałem o nowej wersji ale jak masz info to wrzuć.
 14. Ale o to właśnie chodzi Maćku żeby nam pomagać nie róbmy polskiego piekiełka na fajnym forum. My nie jesteśmy przeciwni profesjonalnej kalibracji ale jest alternatywa ( może nie tak doskonała jak pro ) ale nikt z nas nigdy nie twierdził ze tak jest. Im więcej nam pomożesz tym lepiej. Manual jest ok ale nawet zabawa z autocal daje całkiem niezłe rezultaty.
 15. Ciekawe zdjęcia ale ja bawię się od kilku miesięcy w tym autocal i nigdy nic takiego nie miałem co lepsze w wątku o lg na avsforum również nie znalazłem takich ciekawostek. A idąc tropem apteki to można się zabić jadąc autem i przeciąć kupując ostre przedmioty z marketów budowlanych co nie znaczy ze nie powinny być dostępne.
×
×
 • Create New...