Jump to content

slaskiy

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About slaskiy

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich, 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 10 m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m / jeśli za biurkiem to około metra. 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Po południu prawdopodobnie w ekran. Szkic pokoju poniżej. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Nie posiadam. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Nie mam szczególnych preferencji w tej kwestii, ewentualnie SmartTV, Netflix, coś takiego. 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Na chwilę obecną prawdopodobnie HDMI z komputera, w przyszłości konsola i telewizja cyfrowa lub kablowa. 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? PC, w przyszłości konsola, tuner tv cyfrowej. 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matową, chociaż nie mam preferencji. 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Mecze piłki nożnej, seriale. 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Prawdopodobnie tak. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak zamierzam. W chwili obecnej bez konsoli, tylko jak przyjdą znajomi, więc nieznaczny % czasu. 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami. 17. Preferencje co do wielkości? 49-55" 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Mało płynne działanie oprogramowania i obrazu. 19. Preferencje co do marki ? Brak. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000zł 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie. Kilka miesięcy temu wrzucałem podobny temat, ale wtedy nie zdecydowałem się na zakup telewizora. Teraz z okazji zbliżającego się mundialu ponawiam swój post, jednakże ze zwiększonym budżetem. Szukam telewizora od 49" do 55" z matrycą 100/120hz w granicach 4000zł, małe naciągniecie budżetu jest możliwe. Przeglądałem następujące modele: Samsung UE55MU7042 Philips 55PUS6561 Philips 55PUS7502 LG 55SJ850v Zarówno Samsung UE55MU7042 jak i Philips 55PUS7502 widziałem ostatnio obok siebie w sklepie RTV, i obraz na Philipsie wydawał się dużo płynniejszy. Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Dziękuję bardzo za odpowiedź, przeglądając forum widziałem, że ten model pojawia się dość często jako sugerowany i jeden z lepszych w tym zakresie cenowym. Mógłbym jednak prosić jeszcze o jakąś propozycję 43" telewizora?
 3. Witam wszystkich, 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 10 m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m / jeśli za biurkiem to około metra. 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Po południu prawdopodobnie w ekran. Szkic pokoju poniżej. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Nie posiadam. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Nie mam szczególnych preferencji w tej kwestii, ewentualnie SmartTV, Netflix, coś takiego. 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Na chwilę obecną prawdopodobnie HDMI z komputera, w przyszłości konsola i telewizja cyfrowa lub kablowa. 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? PC, w przyszłości konsola, tuner tv cyfrowej. 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matową, chociaż nie mam preferencji. 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Mecze piłki nożnej, seriale. 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Prawdopodobnie tak. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak zamierzam. W chwili obecnej bez konsoli, tylko jak przyjdą znajomi, więc nieznaczny % czasu. 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami. 17. Preferencje co do wielkości? 43"-49" 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Mało płynne działanie oprogramowania i obrazu. 19. Preferencje co do marki ? Brak. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000zł 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie. Szukam telewizora od 43 do 49 cali głownie do oglądania sportu, w przyszłości może konsola i telewizja cyfrowa lub kablowa. Fajnie byłoby gdyby był 4K, chociaż w Polsce na chwile obecną chyba żadna stacja nie nadaje w 4K. Bardziej niż na 4K zależałoby mi na dobrej matrycy, na której mecze piłki nożnej oglądało by się z przyjemnością. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to najwyższa kwota jeśli chodzi o kupno telewizora, ale może ktoś będzie w stanie polecić coś ciekawego do tej kwoty. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...