Jump to content

Artur Mołek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Artur Mołek

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

259 profile views
 1. Witajcie . Czytałem na forum ttest Telewizor TCL U55C7006 . Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach . Chciałem zapytać czy ktoś posiada czy może miał styczność z tym modelem. Bardzo mnie zaciekawiła ta marka a jak wspominałem już w innym temacie "jestem na kupnie". Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 2. Okazało się , ż w mieszkaniu w którym będziemy jest tylko zwykła kablówka upc ... czy to coś zmienia ? Netflix itd chyba po wii-fii?
 3. Witam jestem kompletnym lakiem w temacie.Bardzo proszę o pomoc. dzięki , pozdrawiam. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ?- 162. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora - 3m.3. Ile osób zasiada przed telewizorem - 24. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne Nie5. Telewizor ma stać czy ma wisieć - stać6. Jak słońce świeci w pokoju - nie7. Jaki masz obecnie telewizor ? Staaaaary8. Co chcemy aby telewizor posiadał - fajny obraz do codziennego oglądania (czasem filmy)9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) kablówka , netflix10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora kablówka , czasami pc11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor 212. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą obojętne13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej . Film 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora , nie15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? NIE16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorem17. Preferencje co do wielkości? 5518. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nic19. Preferencje co do marki ? Nie20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000 Dostałem info o samsung ue55mu6102 lub philips 55pus6262 .....? Jak najbardziej może być coś innego byle obraz ładny.
×
×
 • Create New...