Jump to content

<*))))))><

Użytkownik
  • Content Count

    10
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by <*))))))><

  1. witam, chciałbym nabyć splitter do telewizorka Sony Xf90, konieczny odbiór 4k iHDR wystarczy 2 wejścia (konsola i komputer) może ktoś poleci coś fajnego po rozsądnej cenie (nie mam o tym pojęcia i słabe info na necie) byłoby super.
  2. dzięki, tak na dobrą sprawę lepiej jak wiszą.tv mam pod ścianą a gniazdka tak usadowione że odpinając i przepinając mógłbym kiedyś przejechać matryce up. pomyślę nad tym.
  3. Witam, Pytanie z innej beczki, ale jako posiadacz tego TV zadam je tutaj. Jeśli prawie codziennie (czasami kilka razy) używam wejścia HDMI do konsoli (2 wejście) i komputera (3 wejście) to lepiej jak te kabelki są stale podpięte do tv i wiszą czekając na podpięcie do konsoli/kompa, czy lepiej za każdym razem je odpinać?Teoretycznie takie wpinanie wypinanie może z czasem naruszyć to wejście, a nie wiem czy taki podpięty na stałe kabelek (jeśli nie jest używany) wpływa w jakimś stopniu na sprzęt.Chodzi mi oczywiście o kwestie dbania o TV.Thx
  4. niedawno czytałem artykuł tematyczny i ponoć nie ma różnicy w jakości sygnału w kabelkach tanich i drogi, ważne by miał oznaczenie ,High Speed, jeśli chodzi o 4k/HDR a reszta to chwyt marketingowy, wygląd, pozłacane bajery.im krótszy tym lepiej dla sygnału.
×
×
  • Create New...