Jump to content

Mariusz S

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Mariusz S

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybrałem LG OLED55C7V i jest magia. Dziękuję za pomoc.
 2. Mam pytanie odnośnie ustawienia w telewizorze OLED LG 55C7V. Jest tam taki parametr "podświetlenie OLED" prócz zwykłego "podświetlenie" oraz "jasność". Co ten parametr zmienia i czy powinien być ustawiony na maximum np. aby HDR był najlepszy ?
 3. Dziękuję Wam za odpowiedzi i tym samym za pomoc. Zdecydowałem się już na pewno na telewizor OLED i tutaj mam pytanie. Co do modelu LG OLED55C7V, którego nie mogę nigdzie u siebie w miescie dostac. Jest tylko jedna sztuka na eskpozycji a tej nie chce. Chciałbym zapytac tutaj o model PHILIPS 55POS9002/12. Co o nim myślicie w stosunku do LG ?
 4. Dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się też spytać czy rzeczywiście odczuję różnicę po przesiadce ze swojego "starego" tv oraz czy na chwilę obecną w kwocie do 10 tys. nie ma niczego lepszego od w/w modeli? Radzisz poczekać chwilę z zakupem ?
 5. Przymierzam się do zamiany tv na nowszy. TV będzie służył głównie do grania oraz oglądania filmów. Obecnie posiadam tv Full HD bez HDRu i chciałbym przesiąść się na 4K ze świetnym HDR. Tutaj chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze. Czy kupić coś z obecnych tv czy może poczekać miesiać/dwa (choć czekać można w nieskonczoność, bo zawsze cos nowszego się pokaże). ? Czy wybrać OLEDowy czy może na innej matrycy? TV nie musi posiadać dobrego audio, ponieważ korzystam z zewnętrznych głośników kina domowego. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? - Kąty są mniej ważne. Siedzimy na wprost. 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ?- Może stać ale lepiej gdyby wisiał. Obecny tv wisi. 6. Jak słońce świeci w pokoju ? - Umiarkowanie. Generalnie jest słabo nasłonecznione pomieszczenie 7. Jaki masz obecnie telewizor ? SONY KDL-60W855B 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Koniecznie dobry HDR, rozdzielczość4K, dobry niski input lag 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD oraz 4K 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Mocny PC, konsola PS4, cyfrowa TV 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5-7 godzin dziennie 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matową. Nie lubię jak wieczorami telewizor przy zewnętrznym oświetleniu robi za lustro. 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak, tv będzie służył także jako monitor ale rozszerzone funkce SMART nie są mi aż tak potrzebne. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Oczywiście zamierzam. 60%gry - 40% filmy/telewizja 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Zdecydowanie wieczorami. 17. Preferencje co do wielkości? 60-65 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 19. Preferencje co do marki ? Obecnie posiadam SONY ale nie nie jestem tutaj ukierunkowany. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie musi posiadać. Obecnie mam i nie korzystam prawie wcale. Jeśli już to pasywne chyba raczej. 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? około 10 000 tys. zł. 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Jak najbardziej.
×
×
 • Create New...