Jump to content

Pułkownik81

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Pułkownik81

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo proszę.. CalMAN5 Report Sony KD-55XE9005.pdf Dzięki za podsumowanie. Brak słów, nie da się oglądać:) Wysłałem Ci priv.
 2. Dzięki za informację. Dałem się zrobić.... Załączam kalibrację jaką otrzymałem na XE90. Bardzo jestem ciekawy uwag na jej temat. CalMAN5 Report Sony KD-55XE9005.pdf
 3. Przykładowa rozmowa z KIKI: Żart że się nie znam?Nie nie żart.Kalibrację prowadzi firma zewnętrzna od 10 lat i to się nie zmieni.Kalibracja sprzętem profesjonalnym Calman 5 dla niebieskich członków forum !Takie są zasady kalibracji które robimy przy telewizorach.Na wydruku kalibracyjnym jest podany try w jakim jest telewizor skalibrowany , więc łatwo sprawdzić.Jest podany dokładnie tryb w którym jest zrobiona kalibracji i HDMI również.PozdrawiamKrzysztof600059615 tel. Odp: Tv To jakiś żart? Cytat: Napisał kiki Ja się nie znam na kalibracji, kolega od kalibracji wraca jutro lub pojutrze z urlopu to zapytam. Przypomnij się proszę. Pozdrawiam Krzysztof 600059615 tel. Cytat: Napisał Pułkownik Udało się sprawdzić? [3QUOTE=kiki]Witam Sprawdzę jak będę w firmie. Pozdrawiam Krzyszof QUOTE=Pułkownik]Odebrałem TV XE90 już wisi. Mam kilka pytań. Nie miałem załączonej kalibracji w kartonie ale Bogdan wysłał mi już na maila. Jak mam sprawdzić czy TV jest skalibrowany? Czy ja mam sam wprowadzić te ustawienie czy one są na którymś wyjściu HDMI? Kalibracja jest zrobiona pod film, sport?
 4. nie po to zadaje pytanie na forum żeby grzebać w necie. Jak wiesz to napisz. nie po to zadaje pytanie na forum żeby grzebać w necie. Jak wiesz to napisz.
 5. Cześć, na konkurencyjnym forum dominują wpisy: Jeśli będziesz niebieski to przy zakupie danego modelu TV kalibracja profesjonalna gratis. Czy ktoś z Was z takiej usługo korzystał? Czy warto? Dzięki.
 6. Witajcie, jestem już prawie zdecydowany na 55XE90, który będzie wisiał na ścianie. Jak się okazuje w tym i pewnie w innych modelach jest kabel sieciowy z dość sporym zasilaczem którego nie upchnę w tunelu pod tynkiem. Czy są dostępne 5m kable? wtedy będę mógł schować go w szafce.
 7. Możesz powiedzieć coś więcej na temat nieudanego testu Androida? Jakie były problemy?
 8. Cześć, czy orientujecie się czy w Sony Center przy zakupie TV robią profesjonalną kalibrację? Dzięki.
 9. Cześć, mam internet na papierze 10MB/s w realu ok 7MB/s czy przy tak wspaniałych osiągach będę mógł korzystać z internetu, Netflix 4k ,YT w TV XE90? Dzięki.
 10. A w sytuacji kiedy oglądam pod kątem 30-40 stopni? Znasz może test tego Philipsa?
 11. Na konkurencyjnym forum taką podają kolejność od najlepszego w przedziale cenowym do 6500PLN: 1.Sony XE90 2.Philips PUS7502- tylko nigdzie nie ma testów, więc nie wiem na czym opierają swój wybór? 3.Panasonic EX780 Czy zgadzacie z tym zestawieniem?
×
×
 • Create New...