Jump to content

goge5ta

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About goge5ta

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stac 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Od tylu 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Brak 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Netflix 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Netflix, hdmi z laptopa 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Laptop czasami 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matowa 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Glownie z internetu (netflix) 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami 17. Preferencje co do wielkości? 50, moze byc 55 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Brak 19. Preferencje co do marki ? Brak 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie trzeba 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2200 chociaz moge dołożyć troszke jezeli bedzie warto 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie znam sie na tym, ale jezeli jest taka mozliwosc to tak Witam, poszukuje TV 50 cali do ogladania filmow z netflixa. Myślałem nad philipsem 50pus6703. Czy bedzie to dobry wybór? Przyznam szczerze ze bardzo odpowiada mi technologia ambilight. Pytanie tylko czy w tej cenie nie znajdziemy lepszych TV na przyklas Samsunga? Prosze o pomoc! Pozdrawiam
 2. Widzę ogólnie 55h6400 jest bardzo polecany. Czekam jeszcze na inne propozycje Panowie co powiecie o TV UE65KU6000W ???
 3. Witam. Poszukuje 2 telewizorów do 2 salonów. Nie potrzeba mi żadnych bajerów typu 3d czy 4k. Fajnie, gdyby miały smart tv do youtube i dobra jakosc obrazu. Jeden mniejszy 50-55 cali powiedzmy do 4 tys. A drugi 06-65 cali do 5 tys, jezeli w ogole w tej cenie znajdzie sie cos ciekawego. Jezeli cena bedzie wzgledna, to moge wziac 2x60 cali. Z góry dziękuję za pomoc 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 i 20m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 6 i 5 m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 i rzadko 4 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - niekoniecznie 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć - obydwa 6. Jak słońce świeci w pokoju ? W obydwu pokojach od boku 7. Jaki masz obecnie telewizor ? brak 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? smart tv 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? NC+ 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? xbox 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Taka, ktora bardziej sie sprawdzi w moich warunkach. Wiec chyba matowa 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? roznie 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? bardzo rzadko 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50/50 17. Preferencje co do wielkości? 50-55 i 60-65 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? ospałość 19. Preferencje co do marki ? Glownie samsung, rozwaze tez inne propozycje 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie jest mi to potrzebne 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4 tys mniejszy, 5 tys wiekszy 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Jeżeli to ma pomóc, to tak. Jednak jeżeli to wymaga dużo zaangażowania, to nie chce mi się w to "bawić"
×
×
 • Create New...