Jump to content

kkubanczykk

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About kkubanczykk

 • Rank
  VHS
 1. Zastanawiam się jeszcze czy nie odżałować sobie tych 2 tyś i nie kupić OLEDa 65cali... Ciężkie decyzje...
 2. Cześć, Przede mną poważna inwestycja, nie chce sobie pluć w brodę przez następne kilka lat, że źle wybrałem więc proszę Was o pomoc :) Na początek szablon: 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m22. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1.5m3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 44. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać6. Jak słońce świeci w pokoju ? Telewizor będzie cały dzień w cieniu7. Jaki masz obecnie telewizor ? Panasonic 49ET608. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Generalnie nie potrzebuje żadnych bajerów, mam przystawkę9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Głównie HD10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder, przystawka 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8 godzin12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie mam zdania13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Seriale, sport14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Raczej nie15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Na tą chwilę nie - w przyszłości być może16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami17. Preferencje co do wielkości? Wole większy - 65 cali będzie ok18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Białe plamy przy czarnych scenach19. Preferencje co do marki ? Nie mam20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie potrzebuje21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5k Zastanawiam się nad dwoma telewizorami: LG OLED55B8 PHILIPS 65PUS8303 Nie mogę zdecydować czy wybrać idealną czerń czy jednak pójść w wielkość i tę czerń zrekompensować sobie Ambilight'em ??? A może macie jakieś lepsze propozycje w tej półce cenowej?
 3. Właśnie o tym czytam i rzeczywiście wydaje się być uciążliwe. A Ty jaki TV byś polecił w tym przedziale cenowym? Też tego Samsunga MU7002?
 4. Ten Philips wydaje się być interesujący. Widzę, że ma dużo gorszy kontrast od Samsungów, rozumiem, że nadrabia to ambilightem? A jak z HDR? 300cd/m2 odstaje już dosyć mocno os MU7000? Na bardzo duży plus cena - mój portfel cieszy się na samą myśl Podoba mi się również to, że pracuje na platformie Android - nieskończona ilość aplikacji itp no i właśnie KODI, super sprawa. Jestem ciekaw Twojej odpowiedzi.
 5. Niestety budżet, który sobie założyłem (5000zł) jest już maaaaksymalny ale dziękuję za propozycję
 6. Niestety został tylko model powystawowy. Czy robi to jakąś różnicę? Niestety LG też tylko powystawowe a z tego co kojarzę w przypadku OLEDów ma to dość duże znaczenie pod względem zużycia matrycy. No cóż, chyba zostaje tylko MU7002. Troszkę szkoda, wydaje mi się po lekturze testów obydwu modeli, że w moim przypadku KS7000 byłby lepszy
 7. Witam, Szukam jakiegoś godnego zastępcy moje już troszkę podstarzałego panasa. Z tego co wyszukałem 3 modele mogłyby spełniać oczekiwania. - LG 55EG910V - fajna opcja ze względu na technologię OLED, troszkę obawiam się funkcji Smart TV z uwagi, że telewizor ma już 2 lata. Brak UHD chyba nie robi dla mnie znaczącej różnicy bo na dzień dzisiejszy nie oglądam materiałów w tej rozdzielczości. - Samsung SUHD UE55KS7000S - zdecydowanie na duży plus Smart TV. Z tego co wyczytałem dosyć fajny kontrast jak na LCD. Cena na duży plus. - Samsung UE55MU7042 - wydaje mi się, że jest bardzo podobny do zeszłorocznego modelu, z testu wynika, że ma gorszy kontrast ?!, jest o 1000zł droższy w stosunku do ks7000s, warto dopłacać? 1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m22. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-34. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Również bokiem5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać6. Jak słońce świeci w pokoju? Brak bezpośredniego oświetlenia, słońce pada na równoległą ścianę7. Jaki masz obecnie telewizor? Panasonic 49et608. Co chcemy aby telewizor posiadał? Smart TV9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? TV satelitarna 1080p10. Jakie urządzenia ? Dekoder11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ok.6-8godz12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? tak13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, seriale, sport14. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie16. Preferencje co do marki? Bez znaczenia17. Preferencje co do wielkości? 55" lub 65"18. Co Cię denerwuje w telewizorach? clouding, plamy na czerni19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 5000zł21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? To zależy (w obecym zaczyna szwankować smart tv)22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych: Tak Payer, Ipla, Showmax
×
×
 • Create New...