Jump to content

Knight0792

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Knight0792


 1. Witam, chciałem się poradzić jaki TV tych które są w temacie wybrać czy są jakieś istotne różnice za jednym lub drugim? czytałem testy ale chciałem się poradzić. Jeśli chodzi o wielkość to zamierzam kupić wersje 65 calową jednego lub drugiego. Główne zastosowanie to codzienne oglądanie TV oraz podpięcie pod PS4 PRO.


 2. Proszę o pomoc w marcu planuję zakup nowego telewizora, i zastanawiam się nad dwoma telewizorami tymi którymi są w temacie Philipsem PUS8102 oraz POS9002. Który będzie lepszy? Jeśli chodzi o moje preferencje to jestem graczem i będzie pod TV podłączone PS4 Pro oraz w codziennym użytkowaniu dekoder CP. Proszę o porady i z góry dziękuje za wszystkie wskazówki :)


 3. Witam :) Po raz kolejny mam dylemat z wyborem telewizora i nie wiem jaki wybrać. Zastanawiam się nad Philipsem PUS8102. Dlaczego ten akurat model? Ponieważ cena za ten model i przekątną 65 cali jest naprawdę bardzo atrakcyjna, czy może jednak wybrać mniejszego ale OLED-a? Jeśli chodzi o mnie to jestem zapalonym graczem i lubię pograć nawet długie godziny, ten argument przemawia abym wybrał LCD ale naprawdę nie wiem.... Proszę o pomoc  


 4. Witam :) po przeczytaniu testu tego modelu Philipsa i po artykule "który TV wybrać w 2017" właśnie zdecydowałem się na ten model. Argumentami decydującym które przeważyły stały się przekątna ,cena no i to że to Direct LED :) 

  Chciałem się również zapytać i poradzić czy warto pakować się w tak zwaną "przedłużoną gwarancję" chociaż z tego co czytałem to wtedy zawierana jest umowa z Ergo Hestią a nie Philipsem, ale mimo to chcę się poradzić, Opcji poza standardową są trzy. Wysyłam zdjęcie opcji. Proszę o pomoc i doradzenie :)

   

  Philips.png


 5. Maćku dzięki za takie porównanie :) to naprawdę może ułatwić wybór przy zakupie odpowiedniego TV i wtedy będzie się mieć poczucie że pieniądze nie zostały "wyrzucone w błoto" szczerze Ja sam chcę zakupić TV długo i nadal "chyba" moim wyborem jest OLED ale Philips PUS8102 trochę mi namieszał i ta cena bardzo atrakcyjna i kusząca i muszę przyznać że mam teraz ogromny dylemat...

×
×
 • Create New...