Jump to content

Norbert71

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Norbert71

 • Rank
  VHS
 1. Widzę że temat przerodził się w swego rodzaju ''małe przepychanki''. Skorzystam z okazji i skoro znacie już zalety i wady Samsunga z serii Q6FN to zapytam czy warto sprzedać Samsunga UN48JS9000 (https://www.samsung.com/us/support/owners/product/2015-suhd-smart-tv-js9000-series) i zamienić na Q6FN a dokładnie na ten model QN49Q6FNAFXZA (https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/tvs/qled-4k-tvs/49--class-q6fn-qled-smart-4k-uhd-tv--2018--qn49q6fnafxza/)? Ten z 9 serii zaczął pracować bardzo wolno i mam go dość dlatego szukam jakiegoś ''zamiennika''.
 2. Nikt nie ma żadnego pomysłu? To może ktoś chce go kupić?
 3. Witam, zostałem (nie)szczęśliwym posiadaczem dekodera Oasis One MK2. Mam z nim same problemy - wiesza się, pokazuje brak połączenia z internetem podczas gdy podłączony do internetu jest, potrafi wyłączyć obraz ....... Szkoda mi nerw na opisywanie, generalne pytanie - czy można usunąć oprogramowanie które jest zainstalowane ( razem z aktualizacjami ) i wgrać od nowa oryginalne oprogramowanie fabryczne? Podejrzewam że tylko to rozwiązanie może pomóc w usunięciu tych wszystkich problemów.
 4. Dziękuję, czyli mówiąc krótko - kiszka. A szkoda bo mam Dunę 102 która leży i się marnuje.
 5. Odnowię temat - skoro nie można cofnąć aktualizacji to może jest możliwość usunięcia aplikacji PolskyTV z oprogramowania dekodera?
 6. Witam, mam problem z dekoderem IPTV Dune 102. Dekoder ma zrobiony update systemu do wersji 150721_1920_r10r1 i oficjalnie działa pod PolskyTV. Ponieważ ta aktualizacja zablokowała możliwość instalacji oprogramowania/aplikacji z innych firm to czy jest możliwość cofnięcia jej do starszej wersji? Znalazłem na stronie producenta plik ze starszą wersją oprogramowania ( klik ) w wersji 150721_0135_b9 ale nie bardzo mam pomysł jak go wgrać/zamienić w dekoderze. Jeśli uda mi się to zrobić to wtedy będę mógł wykorzystać dekoder w innej firmie/telewizji a jeśli nie to ..... kosz. Jakieś pomysły? Temat poruszałem na innym forum więc jeśli ktoś to zauważył to proszę nie komentować bo tam nie dostałem żadnej odpowiedzi.
×
×
 • Create New...