Jump to content

Buhaj47

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

24 Excellent

About Buhaj47

 • Rank
  VHS

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Brak HDMI 2.1 w TV za ponad 6 tys zł. w 2020 roku to środkowy palec dla konsumenta. Sam tytuł testu jest niedokładny, należałoby napisać "flagowy telewizor LCD".
 2. Tańszy od kółek do Maca, prawdziwa okazja. Wysłane przez Tapatalka
 3. Jeśli w tytule jest pytanie, odpowiedź brzmi "nie". Atmos w takiej belce to takie samo marketingowe hasełko jak "ujemny lag" w Google Stadia. Wysłane przez Tapatalka
 4. Nie, dziękuję. Przy obecnej zawartości TVP nie pomoże nawet 8K HDR. Wysłane przez Tapatalka
 5. Czy możecie to oznaczać jako materiał sponsorowany?
 6. Brutalnie mówiąc: podłączając do TV lub kupując inne głośniki. Idą tym tokiem rozumowania, Xbox powinien mieć złącze SCART, bo niektórzy mają stare telewizory.
 7. Ja mam XF90 i PS4 Pro, lag jest nieodczuwalny, a gram w Battlefielda. Konsola odpala się w trybie 4K, chociaż oczywiście mało która gra działa w 4K. Warto mieć TV z HDMI 2.1 dla PS5, ale IPSa nie kupiłbym. Jeżeli rozważasz XG90 dla konsoli, to bierz XF90, nie poczujesz żadnej różnicy w input lagu. W tym programie możesz zobaczyć na PC, jaki input lag poczujesz.
 8. Na reddicie jest czasami określany jako "quantum retard". Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 9. Natknąłem się w internecie na taką oto historię użytkownika, który ma problem z połączeniem XG95 z soundbarem Sony. Nie rozumiem, dlaczego nie poszła tam jeszcze rękojmia, ale niektóre stwierdzenia w komentarzach (jak konsola i TV Sony, żeby dobrze ze sobą działało) są dość ciekawe.
 10. Po wpisie kolegi powyżej sprawdziłem z ciekawości "promocję" na Q90 - STO ZŁOTYCH mniej niż normalnie. Naprawdę nie warto spamować takim gównem. Wysłane przy użyciu Tapatalka
 11. Ten LG jest na matrycy IPS chyba? Jeśli tak, to nie żadna opcja. Wysłane przy użyciu Tapatalka
 12. Czy nie robi tego przytrzymanie przycisku Power na pilocie przez 5 sekund? Podłącz kablem HDMI soundbar do wejścia HDMI numer 3 w TV (z ARC) - będziesz sterował głośnością soundbara pilotem TV.
×
×
 • Create New...