Jump to content

Andy_LIs

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andy_LIs

 1. Może nie omijać, bo się nie da ponieważ to jest poważny gracz na rynku RTV AGD ale mieć się na baczności.
 2. Zgadzam się. Kiedyś zakupiłem suszarkę do prania za 5 tys i była od razu zepsuta. Eurortvagd się wypięło na nas. Nawet tłumaczenia że to jest uszkodzone w przedsprzedaży ponieważ nigdy jej nie użyliśmy nie przyniosły skutku. W sklepie jak przychodziłem to uciekali ode mnie.
 3. Jak byś mógł to sprawdź czy włączając pilotem dekoder automatycznie włącza się tv. U mnie raz to działa a raz nie. Wyłączając dekoder polsatu pilotem wyłącza się tv i jest git. Problem jest przy włączeniu, wtedy tv raz się załączy a raz nie. Już sobie poradziłem. Trzeba włączyć funkcję. Teraz zarówno się wyłącza jak i wyłącza.
 4. Ks9500 mam, bo on jest 65 cali. Mało go użytkuję w salonie. Dokupiłem do sypialni tego oleda 55. Przynajmniej będę miał porównanie.
 5. W sumie dobry deal, ale pisze że to jest dostępne tylko w sklepie. Czyli powystawowy. A mnie taki nie interesuje. Pojechałem do sklepu i był ostatni oryginalnie zapakowany. Właśnie też kupuję. Dzięki za cynk.
 6. A gdzie jak można i za ile kupiłeś finalnie?
 7. Pilot dramat i koniec. Plastik fantastik, jak to się komponuje z tym tv. Dodali 200 nitów albo i nie. Port HDMI 2.1 ale w ilości 1 sztuka i 5 koła w górę. No idiotów z ludzi robią. Ja podziękuję i poczekam na cenę max 4-4.5 tys.
 8. Ale ten pilot to nadal plastikowe dziadostwo. Wygląda jak Galaxy S4. Też się nim zachwycali. Żenada przy tej cenie. Nie ma pip-u, nie można obracać na podstawie. Wiem wiem, tacy co im się strasznie podoba. Ale za taką cenę tv to nie czuję w nim wykonania premium.
 9. Proponuje, skup swoją uwagę na kogoś bliższego w rodzinie. Nie mam zamiaru odpowiadać na zaczepki. Twoje wywody nic do mojego zapytania nie wnoszą. A co cię to obchodzi? Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 10. A co jest w tym złego, że ktoś mi może podpowiedzieć gdzie jakie wady występują w tym tv. Nie każdemu wszystko przeszkadza. Może ja czegoś nie dostrzegam co jest wadą. Zastanów się czego ty się czepiasz. Może ty we wszystkim widzisz problem. Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 11. Gratuluję. Na co mam zwrócić uwagę w ks9500 żeby go ew. zwrócić. Może ktoś podpowie bo mi w tym roku wygasa gwarancja. Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 12. Zazdroszczę ci. Też mam ks9500 i działa pomimo troszkę wad tej matrycy. C8 to rewelacja. Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka Ale teraz będę celował w oled 75 cali. Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...