Jump to content

mygumas

Użytkownik
  • Content Count

    17
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mygumas

  1. No cena nie ma znaczenia do 12k. A jak wyjdzie nowy model to pewnie będzie droższy niż ten pułap Gdybym jednak musiał wybrać teraz to co lepiej?
  2. Panie i Panowie, co wybrać lg xc65 czy ag9 też 65? Netflix, Hbo, Playwe. Oczywiście trochę sportu (niestety z kablówki upc) ale filmy głównie z tych apek. Cena przemawia za LG, ale cena nie ma znaczenia.
  3. Cześć. Mam problem z filmami, które odpalam z dysku zewnętrznego. Obraz staruje, wszystko jest okey, ale nie ma dźwięku. Nie ma znaczenia, czy puszczam dźwięk przez głośniki z tv, czy z kina. W obu przypadkach cisza. Oczywiście normalnie na dekoderze upc, wszystko działa, problem jest tylko, gdy puszczam filmy z dysku zew. Próbowałem odpalać filmy przez VLC, MXPlayer, KODI, zawsze to samo. Obraz jest, dźwięku nie ma. Dodam jeszcze, że przez wbudowaną aplikację dźwięk jest odpalany, ale problem z nią jest taki, że świruje co jakiś czas i np wywala dysk 'brak multimediów' mimo, że przez 1h20min oglądania filmu było okey :) dlatego chciałem skorzystać z innych aplikacji, no ale są bez dźwięku - jakieś jaja :)
  4. Panie i Panowie, krótkie pytanie, co wybrać z dwóch modeli Sony Oled KD-65A8 i KD-65AG9. Zupełnie nie wiem czym one się różnią, będę wdzięczny za pomoc, wypisanie najważniejszych różnic między tymi modelami. Pozdrawiam!!
×
×
  • Create New...