Jump to content

Gmeru

Admin
 • Content Count

  20,566
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Posts posted by Gmeru


 1. Nie pisałem do Ciebie (zacytowałbym...) bo sam bym chciał 4 strony w 934 ale nie wiem czy oglądałeś film. Tam mówię dlaczego to takie trudne. No i pewnie chcą zachować coś extra dla flagowca. Nie widzę w tym nic dziwnego. Taki biznes.. zobacz konkurencję. Tam wszystkie modele oled są takie same właściwie. Jak to sprzedawać?

  Co do systemu to "Wszyscy piszą". No wszyscy to raczej nie zmierzysz całego internetu 😜 Android to android. Działa tak samo czy tutaj czy na Sony czy na TCL. Ma swoje słabe momenty jak to android. Sam go mam więc wiem. Nic tutaj nie zmienisz. 95% jest ok ale zdarzy się od święta jakaś dziwna akcja. Co do obrazu to nie wiem, nie testowałem go przecież jeszcze.


 2. Totalnie nie rozumiem takich wpisów. Lineup jest mega szeroki. Aktualnie od taniej 803 po nowe oledy 2019 aż w 4 wersjach na czele z mega grającym i wyglądającym 984, który kupi ktoś kogo stać i chce mieć naj naj telewizor pod swój piękny i nowoczesny salon bo tylko tam widzę taki telewizor. A do normalnych mieszkań, salonów itd? Jest mega szeroki wybór... Co tu krytykować? Że firma zrobiła telewizory dla każdego w zależności od tego na co kogo stać? Że dostaliśmy dźwięk jakiego jeszcze nie było w domowych telewizorach? Obrazowo przecież wiemy, że dostajemy praktycznie to samo bez względu na model (i to jest mega plus oleda). Więc w czym problem? Że starają się usilnie je odróżnić od siebie aby było jakieś uzasadnienie w cenie? OMG... Na ten moment gdybym się przeprowadzał do wybór byłby jasny: 984 bo wygląda pięknie i byłby totalną ozdobą salonu. Marzenie z tak wypasionym ambi i podstawą.

  Zapraszam na tegoroczne AVS gdzie będziemy pokazywać jak to gra. Tak samo jak w zeszłym roku. Bo pisać sobie można. To trzeba usłyszeć i zobaczyć 😜

  • Like 1

 3. Odjechana gamingowa obudowa MPG Sekira 500G od MSI!

  Firma MSI wzbogaciła w tym roku swoje portfolio o nowe obudowy PC w tym kilka modeli skierowanych do graczy. Największą uwagę przykuwa dopracowana w najdrobniejszych szczegółach obudowa MPG Sekira 500G. Nowe produkty, nawiązują wzornictwem do mitycznych stworzeń oraz bóstw nordyckich i słowiańskich. Przy okazji powinny zadowolić wymagających użytkowników, którzy będą do środka montować najmocniejsze komponenty związane np. z graniem w 4K Ultra HD.

   

  Przeczytaj całość


 4. Do niego można podłączyć każdy aktywny sub jakby trzeba było pod filmy chociaż i tak gra to wyjątkowo mocno. I uwierz mi ale nigdy nie słyszałeś takiej jakości dźwięku z TV :) Na AVS 2019 na Narodowym będzie na żywo prezentować te modele - zapraszam bo na forum czy filmie ciężko przekazać jak to gra. Można tylko pisać zdania, które nic nie oddają. 

  • Confused 1

 5. Flagowy naramienny Sony kamkorder XDCAM PXW-Z750

  Firma Sony ogłosiła kamkorder XDCAM PXW-Z750 naramienny z matrycą typu 2/3". Jako pierwszy na świecie umożliwia natywne nagrywanie obrazu 4K z użyciem 3-układowego przetwornika CMOS z globalną migawką. Model PXW-Z750 dołącza do rodziny produktów XDCAM. Jest zoptymalizowany do produkcji wiadomości i prowadzenia transmisji na żywo ze studia i imprez sportowych. Znajdzie też zastosowanie w tworzeniu materiałów dokumentalnych.

   

  Przeczytaj całość


 6. Samsung: specyfikacja telewizorów 8K gotowa

  Samsung Electronics jest mocno zaangażowany w rozwój i popularyzację 8K. W 2018 roku, jako pierwszy producent, firma wprowadziła do sprzedaży telewizor QLED 8K. Obecnie na rynku dostępna jest już druga generacja tego telewizora. Oprócz Samsung Electronics, wśród członków 8K Association są firmy, takie jak Samsung Display, Tencent, Xperi, Intel, Novatek, V-Silicon oraz wiele innych.

   

  Przeczytaj całość


 7. 9 godzin temu, scipiorek napisał:

  To warto wymienić na ten model obecny tx-65dx900 czy śmiało można poczekać jeszcze?  

  To jest bardzo trudne pytanie ;) Ale mam wrażenie, że zostałbym przy DX900. Zyskasz lepszą czerń ale nie jakaś przepaść ale możesz odczuć niższy HDR chociaż trudno powiedzieć... DX900 to był i jest nadal MOCARNYM telewizorem.

×
×
 • Create New...