Jump to content

Gmeru

Admin
 • Content Count

  20,872
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Blog Entries posted by Gmeru

 1. Gmeru
  3 rok z rzędu targi Audio Video Show dotyczące części wideo odbędą się na stadionie narodowym w Warszawie. Co roku widzimy się z Wami na naszych różnych prezentacjach. Nie inaczej będzie i tym razem.

  Gdzie będzie można nas spotkać? Na ten moment planujemy pojawić się na stoiskach: Philips, Samsung, Epson oraz Panasonic. Pełne plany będę jeszcze wrzucał na portal w tym tygodniu ale mniej więcej wyglądać to będzie tak:
  Piątek 17.11.2017, 13.00 - 20.00
  16:00 – Projektor Epson EH-LS100 krótkiego rzutu jako alternatywa dla telewizora

  18:00 – Technologia OLED, Ultra HD, Ambilight, Android TV (stoisko Philips)

  Sobota 18.11.2017, 10.00 - 20.00

  11:00 – Profesjonalna kalibracja Panasonic OLED 3D LUT (stoisko Panasonic)

  13:00 – Technologia QLED, HDR10+, Ultra HD (stoisko Samsung)

  15:30 – Technologia OLED, Ultra HD, Ambilight, Android TV (stoisko Philips)

  18:00 – Projektor Epson EH-LS100 krótkiego rzutu jako alternatywa dla telewizora

  Niedziela 19.11.2017, 10.00 - 18.00

  10:00 – Profesjonalna kalibracja Panasonic OLED 3D LUT (stoisko Panasonic)

  12:00 – Technologia QLED, HDR10+, Ultra HD (stoisko Samsung)

  15:00 – Technologia OLED, Ultra HD, Ambilight, Android TV (stoisko Philips)

  17:00 – Projektor Epson EH-LS100 krótkiego rzutu jako alternatywa dla telewizora


  W tym roku będziemy chcieli dość sporo skupić się na porównaniu gier z Xbox One X (Ultra HD vs Full HD), który bardzo fajnie pokazują różnicę jaka zaszła w tym świecie w przeciągu ostatnich 2 lat.
 2. Gmeru
  W ostatnią środę pod wieczór dostałem informację, że nowy Xbox One X czeka już z przeznaczeniem dla naszej redakcji. Chyba nie muszę pisać, że z radochy ciężko było usnąć bo po odbiór umówiłem się z rana pod siedzibą Microsoftu Tak.. nie wytrzymałbym czekając na kuriera, który jak się okazało większość presspacków rozesłał dopiero w piątek do innych dziennikarzy.

  Wparowałem do firmy a tam czyste srebro Czyli:

  Oczywiście w związku z premierą przewidzianą na 7 listopada, dziennikarze dostali embargo więc dopiero od 3 listopada mogę dzielić się wrażeniami. Dzisiaj cyknąłem w swojej growej jaskinii kilka zdjęć wszystkich generacji Xboxa. Przypomnę jak wyglądały premiery:
  Xbox One: 22 listopada 2013 (13 krajów)
  Xbox One S: 2 sierpnia 2016
  Xbox One X: 7 listopada 2017
  Miniaturyzacja robi wrażenie. Zobaczcie sami:  Presspack jest niezwykle bogaty, wspomnę chociażby o 20 grach w zestawie O_____O. W sieci koledzy dziennikarze wrzucali zdjęcia to zapożyczę sobie mojego kolegi z PSX Extreme:

  Grubo się firma postarała co? Szczególnie, że konsola jak widzę po ludziach trafiła też do totalnych casuali, którzy konsoli nie mieli więc wypadałoby wyposażyć ich w podstawowy zestaw hitów by mieli z czego cokolwiek napisać. Ale jeżeli ten pack trafił do maniaka to chyba znacie moją minę ;DDDDDDDD Można popuścić ;D
  Dobra idę bawić się Forzą 7 i GOW4 bo dostały już pache pod Xbox One X więc mają natywne 4K itd. Jest co podziwiać.
 3. Gmeru
  Czas zacząć używać narzędzia Blog na forum bo są rzeczy, które giną albo na odwrót: mogą zaśmiecać temat bo pisanie o "podrapaniu się po głowie" nie pasuje do tego miejsca. Ale już tutaj może czasem się podrapię Będę wrzucał luźne sprawy co robimy, co testujemy, co przyszło, czym się podniecam i takie tam. A, że non stop coś ciekawego wpada, szczególnie ze świata gier to brakuje mi takiego miejsca na portalu Jak ktoś ma ochotę pisać w takim miejscu dajcie znać. Zrobię miejsce. 
×
×
 • Create New...