Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Sony KD-65ZF9 - gwarancja SS Extra Plus do 2024!

Price: 6 750,00 zł
  • Dodano

Informacje o sprzedającym

ffallen

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Zdecydowałem się na sprzedaż tego znakomitego LCD. Powodem jest tylko i wyłącznie fakt przesiadki na OLED - planuję zakup OLED KD65A8 :). Telewizor natomiast sprawuje się znakomicie, brak śladów użytkowania, zarysowań, otarć czy defektów. System pracuje bardzo dobrze - nie zawiesza się. Opakowanie (karton) producenta.

Cena: 6750 zł + kw

WTF dlaczego taka cena??!!
Dlatego, że parametrowo jest to najlepszy LCD obecnie dostępny, KTÓRY możemy otrzymać na długiej gwarancji (lipiec 2024r.) za stosunkowo niską cenę (pomijam oczywiście takie pozycje jak ZG9 i ZH8, które dla wielu jest poza zasięgiem cenowym). Wszystkie TV z późniejszych serii XG czy XH są po prostu parametrowo gorsze i kropka.
Po pełnej kalibracji (którą oczywiście telewizor posiada - dzięki skalibrujtv.pl) otrzymujemy m.in. jasność na poziomie 1211,8 [cd/m2] - to konkretna moja sztuka. Skalibrowane są wszystkie profile (SDR+HDR, Dolby Vision jasny/ciemny, gra etc.). Netflix wygląda przepięknie.

Szczegółowy test HDTV Polska:
https://hdtvpolska.com/sony-kd-65zf9-test-bravia-master-series-lcd-z-podswietleniem-direct-led/?showfull=1

Podsumowując:
Sony KD-65ZF9 4K
Gwarancja: 5-letnia rozszerzona Sony Serwis Extra Plus (również od uszkodzeń mechanicznych) do 15-06-2024r. (warta jest 1299 zł)
Kalibracja: Skalibrujtv.pl z lipca 2019r. (warta min. 500 zł) - jest pełny raport w pdf, który wysyłam na maila
Opakowanie producenta, pełne okablowanie, dokumenty, potwierdzenia, faktura.

Wszelkie karty, potwierdzenia, faktury dołączam do zestawu. Szczegóły i koszt odbioru (jeśli nie osobisty) do uzgodnienia. Lokalizacja: Trójmiasto.
Na życzenie mogę przesłać szczegółowe i konkretne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. W razie dodatkowych pytań piszcie. Zapraszam :)



×
×
  • Dodaj nową pozycję...