Skocz do zawartości
Price: 1 800,00 zł
  • Dodano

Informacje o sprzedającym

luklis

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Witam,

Mam do sprzedania monitory podstawkowe DYNAUDIO EMIT M20 w kolorze białym. Kolumny są w pełni kompletne, tak jak sprzedaje je producent: monitory, maskownice, pianki do bass reflex'u, oryginalne opakowanie, folie ochronne, dokumentacja. Kolumny są w stanie praktycznie idealnym, używałem je sporadycznie w moim prywatnym pokoiku odsłuchowym. Komplet zakupiony w Krakowskim Nautilusie: 27-05-2016 r.

Dla zainteresowanych możliwość odsłuchu na miejscu z amplitunerem ARCAM AVR 750. Źródło odsłuchu w chwili obecnej to OPPO BD 103D. Jeżeli oczywiście ktoś chciałby przyjechać ze swoim źródłem i wzmacniaczem to również nie ma najmniejszego problemu.

Decyzja o sprzedaży monitorów spowodowana jest zakupem wyższego modelu tj. M30.

Preferuję odbiór osobisty, jednakże osobie zainteresowanej zakupem, na jej odpowiedzialność mogę kolumny przesłać kurierem. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Ze swej strony dołożę wszelkich starań, aby przesyłka została zabezpieczona w maksymalnym stopniu (oryginalne opakowanie, gąbki, folie ochronne, oznaczenia, ubezpieczenie przesyłki, itp.).

Więcej informacji o monitorach: https://www.dynaudio.pl/home-audio/emit/m20

Cena: 1800,- zł./para. Jestem otwarty na rozsądną negocjację ceny.

 

Dodatkowo mam do sprzedania kilka akcesoriów.

STAND'Y DYNAUDIO 3X z kolcami (2 szt.) kolor piano black - Cena: 450,- zł./para;

Kable OYAIDE EXPLORER 0,75 PCOCC-A, z wtykami bananowymi Vitalco, 3m x 2 szt - Cena: 180,- zł./para;

Kable OYAIDE PA-02TR V2 RR/XX 0,7m (2 szt.) - Cena: 300 zł./para;

Kable EAGLE DELUXE STEREO AUDIO (RCA) 0,75m (2 szt.), praktycznie nowiuteńkie - Cena: 70,- zł./para;

Kabel EAGLE DELUXE OPTO 1,5m (TOS Link), również praktycznie nowiuteńki - Cena: 90,- zł.;

EAGLE DIGITAL - ANALOG KONVERTER, także praktycznie nowy - Cena: 100,- zł.

 

Całość jestem w stanie sprzedać za 2700,- zł.

 

Serdecznie polecam,

Łukasz

Nr tel.: 507-056-075



×
×
  • Dodaj nową pozycję...