Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/16/2021 in all areas

 1. 1 point
  Po dwóch latach mogę powiedzieć ze TV sprawuje się bezbłędnie. Poczekam jeszcze może rok i będę jednak myślał o Oledzie Android ogólnie sprawuje sie dobrze pomimo kilku drobnych niedociągnięć gdzie cos sie działo ale pomogło wyłaczenie z sieci czy reset TV. Ale po aktualizacji do Android 9 jest lepiej chociaz .Ciekawe czy ten model dostanie jeszcze Android 10. Patrząc na to ze majac w 2012 r kupiona plazme Samsunga (wysoki model) to po dwoch latach polowy aplikacji nie było albo tak muliło ze głowa mała.Niestety Szajsung po 7 latach pracy powiedział amen (wada fabryczna zwiazana zpłyta glowna i matryca,głosno o tym było bo padały matryce i po 2-3 latach a Samsung sie wypiał na ludzi).Samsungowi juz powiedziałem wtedy do widzenia na zawsze i nie załuje powrotu do Japonii. Tutaj na androidzie działa to dużo płynniej i więcej aplikacji. Ciekawy jestem czy duzo cos sie zmienił obraz w obecnych mdelach wzgledem tego .
 2. 1 point
  Nie trzeba wymieniać telewizora. Wystarczy dokupić zewnętrzny dekoder DVB-T2 za ok. 100 zł. Takie małe pudełeczko podłączane do TV kablem HDMI. A producenci telewizorów jak zwykle chcą namawiać głupich klientów na wymianę na nowy . Widzę że jak zwykle marka Sz szuka naiwniaków.
 3. 1 point
  Byłem u Szewi w odświeżonej salce po dołożeniu gwiezdnego nieba i zaciemnieniu ścian na czarno. Efekt piorunujący robi salka zaraz po wejściu. Osiągnął typową jaskinię, gdzie po zgaszeniu oświetlenia wszystko jest na czarno. Zrobił sobie chłop salkę kina domowego o której większość może z nas po marzyć. Osobne dedykowane pomieszczenie, gdzie nie musisz nic zaciemniać tylko wchodzisz i włączasz sprzęt to marzenie każdego kinomaniaka. Niebo to tak naprawdę dodatek, dopieszczenie całości salki do kina. Największe wrażenie robi poprostu ta czerń, która powoduję, że skupiasz się tylko na obrazie i nic Cię nie rozprasza. Welur na ścianach nie dość że poprawił kontrast to i zmniejszył pogłos w pomieszczeniu. Wchodząc do salki od razu słyszymy inna akustykę niż przed salką. Gratulacje świetnej salki, gdzie od teraz możesz cieszyć się zarówno dźwiękiem jak i obrazem bez rozpraszania.
 4. 0 points
  TVN24 nie zakończy nadawania pod koniec września. TVN Grupa Discovery wydało oświadczenie, w którym informuje, że uzyskało koncesję na nadawanie przyznaną w Holandii. Na jej mocy - nawet, jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie przedłuży polskiego pozwolenia - stacja będzie mogła niezmiennie nadawać w naszym kraju. To jednak nie koniec kłopotów prywatnego nadawcy.   Przeczytaj całość
 5. 0 points
  W 2022 roku w Polsce nastąpi przejście na nowy standard nadawania: DVB-T2. Jednocześnie sygnał DVB-T zostanie bezpowrotnie wyłączony, w wyniku czego wielu użytkowników telewizji może stracić możliwość jej oglądania. Jaki telewizor trzeba posiadać, by spełnić nowe wymagania? Kompatybilne są z nim wszystkie modele marki Samsung z ostatnich lat, a także wybrane starsze odbiorniki.   Przeczytaj całość
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...