Home News Film Blade z gwiazdą “Green Book” będzie częścią fazy 5. Marvela
Film Blade z gwiazdą “Green Book” będzie częścią fazy 5. Marvela

Film Blade z gwiazdą “Green Book” będzie częścią fazy 5. Marvela

604
0

Jedną z ciekawszych zapowiedzi, jakie miały miejsce w trakcie San Diego Comic-Con, była zapowiedź nowego filmu “Blade” z Mahershalą Alim (“Green Book”) w roli głównej. Jak wyjawił szef studia Marvel, Kevin Feige, produkcja będzie częścią fazy 5. Marvela.

Aż piętnaście (trzynaście, licząc serial) lat fani serii filmów z Wesley Snipesem musieli czekać na nowe wieści w temacie wampira-superbohatera. Blade stanie się częścią uniwersum Marvela. Jednak jak wyjawił właśnie szef studia, Kevin Feige, na film z nim związany będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Nie pojawi się on bowiem w fazie czwartej MCU, lecz dopiero w fazie piątej.

Blade

Tak się jednak fortunnie składa, że faza czwarta nie potrwa długo, bo jedynie 2 lata, chociaż będzie przepakowana nowymi produkcjami. Między 2020 a 2021 pojawi się bowiem pięć nowych filmów kinowych i pięć nowych seriali.

Ostatnim zaplanowanym filmem z MCU Phase 4 jest “Thor: Love and Thunder”. Jego premiera przewidziana jest na 5 listopada 2021. Nowy “Blade” z gwiazdą “Green Book”, Mahershalą Alim, mógłby zatem najwcześniej ukazać się w 2022.


ZOBACZ TAKŻE: Avengers: Koniec gry pobił rekord kasowy filmu Avatar!


Źródło: Screen Rant

 

(604)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o