Home News Evil Dead 2 wkrótce na 4K UHD Blu-ray. Mamy zwiastun
Evil Dead 2 wkrótce na 4K UHD Blu-ray. Mamy zwiastun

Evil Dead 2 wkrótce na 4K UHD Blu-ray. Mamy zwiastun

162
0

Klasyk Sama Raimiego mieszający kino grozy z czarną komedią, Evil Dead 2, wkrótce trafi na nośniki 4K UHD Blu-ray. Studio Canal opublikowało właśnie zwiastun nowego skanu filmu.

Co prawda serial Ash vs. Evil Dead został niestety skasowany a Bruce Campbell wycofał się z grania tej postaci, to jednak nie wszystko stracone, fani Martwego Zła. Studio Canal właśnie umieściło na swoim kanale YouTube trailer ukazujący film po odrestaurowaniu do 4K.

Wydanie 4K UHD Blu-ray trafi do sprzedaży 4 marca i jest to wydanie brytyjskie (w zeszłym roku ukazało się amerykańskie), a więc bez problemu będzie można je zaimportować do Polski. Lista dodatków jest dość duża bowiem Evil Dead 2 w edycji 4K UHD Blu-ray to aż trzy płyty. Na jednej z nich znajdzie się film w 4K, na drugiej film w Full HD oraz komentarz Sama Raimi, Scotta Spiegela, Bruce’a Campbella i Grega Nicotero. Trzecia płyta to natomiast dodatki – wśród nich między innymi nowe wywiady na temat filmu z innymi reżyserami, m.in. Guillermo del Toro i Edgarem Wrightem (Baby Driver).

STARZ kasuje Ash vs Evil Dead

Oto ich pełna lista:

  • Bloody And Groovy, Baby! – Tribute To Sam Raimi’s Evil Dead 2
  • Shallowed Souls: Making Of Evil Dead 2
  • Cabin Fever: A “Fly On The Wall”
  • Road To Wadesboro: Revisiting The Shooting Location With Filmmaker Tony Elwood
  • The Gore The Merrier: Making Of Evil Dead 2
  • Wywiad z Bruce’em Campbellem
  • Zwiastun
Źródło: Gizmodo, Slash Film

 

(162)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.