Home News Dziś przedpremiera John Wick 3. Nasza recenzja wkrótce
Dziś przedpremiera John Wick 3. Nasza recenzja wkrótce

Dziś przedpremiera John Wick 3. Nasza recenzja wkrótce

617
0

Długo wyczekiwany John Wick 3 wreszcie trafia do kin. Dziś i jutro odbędzie się kilka pokazów przedpremierowych. Następnie film będzie miał swoją premierę w piątek. Opinie krytyków zza oceanu wskazują na kolejny hit. Nasza recenzja pojawi się już wkrótce.

John Wick to seria filmów, które wskrzesiły karierę Keanu Reevesa. Wypracowały one także bardzo wpływową dla wielu obecnych produkcji formułę. Obrazy te nigdy nie skupiały się bezpośrednio na fabule – po prostu rzucały nas w wir wydarzeń w przestępczym światku, w które uwikłany został tytułowy bohater. Skupiały się bardziej na samej postaci Johna Wicka, jego motywacji i pokrętnym otoczeniu wokół niego. Przede wszystkim jednak eksponowały styl wizualny, choreografię walk i długie, pozbawione przerw ujęcia.

John Wick 3

John Wick 3 to rzadki przykład kontynuacji, która cieszy się jeszcze większym uznaniem niż dwie pierwsze odsłony. John Wick zebrał 87% pozytywnych recenzji, podczas gdy część druga – 89%. Najnowsze dzieło Chada Stahelskiego natomiast w tym momencie może pochwalić się współczynnikiem aprobaty 95% na Rotten Tomatoes. Średnia ocen krytyków to 7,94/10.

Pokazy przedpremierowe John Wick 3 odbywają się dzisiaj i jutro w sieciach Cinema City, Multikino oraz w m.in. w warszawskim kinie Atlantic.

W najbliższym czasie przeczytacie naszą recenzję filmu. Czy też dzisiaj wybieracie się do kina? Która część jest waszą ulubioną?

Źródło: opracowanie własne

(617)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.