Home News Disney+ – wiemy, kiedy zadebiutuje w kolejnych krajach Europy!
Disney+ – wiemy, kiedy zadebiutuje w kolejnych krajach Europy!

Disney+ – wiemy, kiedy zadebiutuje w kolejnych krajach Europy!

2.82K
0

Firma Disney ogłosiła dostępność swojej usługi Disney+ w dalszych krajach europejskich. Czy jest wśród nich Polska? Podajemy szczegóły.

Disney+ poszerza listę urządzeń o nowe telewizory i przystawki!

Disney plus

Wczoraj odbyło się zebranie inwestorów koncernu Walt Disney Company. CEO Disney, Bob Iger, zapowiedział wprowadzenie usługi do krajów Europy Zachodniej.

W momencie startu Disney+ będzie na naszym kontynencie dostępny jedynie w Holandii. Tam też jako jedni z pierwszych jeszcze przed debiutem platformy VOD użytkownicy mogli ją testować za darmo.

Zobacz zwiastun usługi Disneya na Europę

Disney+ – kiedy wejdzie do pozostałych krajów Europy?

Disney Plus Polska
aplikacja Disney+ na Xbox One (Samsung QLED)

Bob Iger podał, że nowa usługa Disneya wystartuje we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, UK oraz Włoszech już 31 marca 2020. Kolejne kraje, w których ma zadebiutować platforma VOD mają być podane wkrótce. Nie znamy jeszcze cen w powyższych państwach – zapewne każdy rynek będzie opierał się na nieco innych zasadach. Dla przypomnienia – dostęp do Disney+ będzie można wykupić w dwóch abonamentach, miesięcznym oraz rocznym. W Holandii ten pierwszy to wydatek rzędu 6,99 euro (ok. 30 złotych), natomiast ten drugi kosztuje 69,99 euro (ok. 298 zł).

Disney+ – co z Polską?

Disney Plus Polska

Firma Disney zapowiedziała wcześniej ogólnikowo, że Disney+ wejdzie na pozostałe rynki, w tym Europę Wschodnią i Amerykę Łacińską począwszy od ostatniego kwartału 2020 roku. Dowiedzieliśmy się jednak niedawno, że w dostępnych regionach od momentu oficjalnego startu usługi zostanie wprowadzony język polski. Być może jednak proces ten będzie szybszy, niż pierwotnie zakładano. Zapewne będzie to ostatecznie zależeć od umów licencyjnych.

Źródło: Flatpanels

Możecie również u nas przeczytać:

(2817)

0 0 głos
Article Rating
Jakub Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x