Home News Deadpool 2 otrzyma rozszerzoną wersję na Blu-ray. Znamy datę premiery
Deadpool 2 otrzyma rozszerzoną wersję na Blu-ray. Znamy datę premiery

Deadpool 2 otrzyma rozszerzoną wersję na Blu-ray. Znamy datę premiery

1.65K
0

Wiemy kiedy Deadpool 2 ukaże się na nośnikach domowych. Ryan Reynolds, odtwórca tytułowej roli potwierdził także, że otrzymamy na nich rozszerzoną, alternatywną wersję filmu.

W minioną sobotę scenarzysta Rhett Reese zapowiedział na Twitterze, że w dystrybucji domowej otrzymamy znacząco różniącą się wersję filmu, która dokłada dużo humoru. Tymczasem dzisiaj Ryan Reynolds ogłosił podtytuł tej edycji: The Super Duper Cut.

Ma ona najpierw zostać pokazana w trakcie San Diego Comic-Con 2018, 21 lipca. Tymczasem z dzisiejszego tweeta Reynoldsa wynika, że amerykańska premiera edycji Blu-ray będzie mieć miejsce 7 sierpnia, natomiast na sklepowych półkach będzie można ją nabyć 21 sierpnia.

Deadpool 2

Jeszcze nie wiemy kiedy druga część przygód Wade’a Wilsona ukaże się w Polsce na Blu-ray ale wszystko wskazuje na to, że we wrześniu.

(1652)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.