Home News Deadpool 2 otrzyma rozszerzoną wersję na Blu-ray. Znamy datę premiery
Deadpool 2 otrzyma rozszerzoną wersję na Blu-ray. Znamy datę premiery

Deadpool 2 otrzyma rozszerzoną wersję na Blu-ray. Znamy datę premiery

1.60K
0

Wiemy kiedy Deadpool 2 ukaże się na nośnikach domowych. Ryan Reynolds, odtwórca tytułowej roli potwierdził także, że otrzymamy na nich rozszerzoną, alternatywną wersję filmu.

W minioną sobotę scenarzysta Rhett Reese zapowiedział na Twitterze, że w dystrybucji domowej otrzymamy znacząco różniącą się wersję filmu, która dokłada dużo humoru. Tymczasem dzisiaj Ryan Reynolds ogłosił podtytuł tej edycji: The Super Duper Cut.

Ma ona najpierw zostać pokazana w trakcie San Diego Comic-Con 2018, 21 lipca. Tymczasem z dzisiejszego tweeta Reynoldsa wynika, że amerykańska premiera edycji Blu-ray będzie mieć miejsce 7 sierpnia, natomiast na sklepowych półkach będzie można ją nabyć 21 sierpnia.

Deadpool 2

Jeszcze nie wiemy kiedy druga część przygód Wade’a Wilsona ukaże się w Polsce na Blu-ray ale wszystko wskazuje na to, że we wrześniu.

(1604)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.