Home News Cyberpunk 2077 z masą błędów po premierze? To zobaczcie, ile miał ich przed nią – wyciekły kompilacje absurdalnych bugów od… CD Projekt!
Cyberpunk 2077 z masą błędów po premierze? To zobaczcie, ile miał ich przed nią – wyciekły kompilacje absurdalnych bugów od… CD Projekt!

Cyberpunk 2077 z masą błędów po premierze? To zobaczcie, ile miał ich przed nią – wyciekły kompilacje absurdalnych bugów od… CD Projekt!

1
0

Tego się zupełnie nie spodziewaliśmy. Wydawało się, że po fali hejtu i prześmiewczych przytyków, jakie spadły na grę Cyberpunk 2077 po premierze, sprawa nieco przycichła. Zespół CD Projekt wziął się za naprawianie szkód i poszerzanie swojej największej produkcji, tymczasem właśnie jak grom z jasnego nieba spadła kolejna bomba: groteskowe kompilacje błędów z bardzo wczesnej wersji gry. Ponoć odpowiadają za nie… sami twórcy.

Cyberpunk 2077: filmik z błędami z wczesnej wersji gry. Stoi za tym sam CD Projekt?

Ekipa deweloperów CD Projekt pracująca nad Cyberpunkiem 2077 musiała mieć masę zabawy. Tak przynajmniej wynika z umieszczonej w sieci składanki błędów, która pochodzi rzekomo od samych twórców. Zawiera ona masę komicznych bugów i ewidentnie jest zbiorem testowanych fragmentów produkcji, która pod koniec 2020 roku trafiła na rynek.

Wygląda to tak, jakby ktoś z zespołu zgromadził błędy zarejestrowane przez testerów i stworzył z nich długi, przyprawiający co chwilę o salwy niekontrolowanego śmiechu materiał. Jeżeli rzeczywiście tak było, to z pewnością materiał powstał wyłącznie na użytek wewnętrzny i nie miał trafić do sieci.

Intrygują szczególnie pierwsze minuty poniższego filmu. Widzimy tam bardzo wczesną wersję gry i scenę w apartamencie naszego protagonisty. Musicie przyznać, że wygląda to kompletnie inaczej, niż w ostatecznej wersji gry:

Dalej autor lub autorzy materiału (materiał jest sklejką kilku osobnych filmików) pokazuje nam już same kuriozalne błędy przydarzające się testerom gry będącej na różnym etapie rozwoju. Można powiedzieć, że w CD Projekt potrafili się śmiać z Cyberpunka zanim stało się to modne!

Skąd natomiast pewność, że materiał pochodzi bezpośrednio od twórców? Dowodzą tego dwie rzeczy: widoczne na ekranie wskaźniki FPS-ów czy wykorzystania procesora oraz wpis na Twitterze, który popełnił Senior Producer z CDP – Slava Lukyanenka. W komentarzu przyznał on, że to “zabawna składanka bugów zebranych przez deweloperów w trakcie kilku lat tworzenia gry”. Jego twitt z powyższą wypowiedzią szybko został skasowany.

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/leaked-cd-projekt-created-its-own-cyberpunk-comedy-bug-montage-before-release/


Więcej na temat konsol i gier:

(1)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x