Home News CES 2017 CES 2017: Co nowego na stoisku Samsung na CES? Zobaczcie na wideo!
  Poprzedni film CES 2017: Intel na CES 2017 – od autonomicznych samochodów i procesorów nowej generacji, po rozwiązania dla sieci 5G
  Następny film CES 2017: QLED TV i inne nowości Samsung na 2017 rok! Czego możemy się spodziewać? Relacja

CES 2017: Co nowego na stoisku Samsung na CES? Zobaczcie na wideo!

501
2

Małymi krokami wracam do świata żywych. Tak, wyjazd do Las Vegas to z jednej strony bardzo intrygująca sprawa ale z drugiej piekielnie ciężka praca, którą trzeba wykonać zazwyczaj w dwa – trzy dni. Biorąc pod uwagę ilość ludzi jaka znajduje się na tych targach, zmianę strefy czasowej, lot składający się z 2-3 przesiadek, który u mnie trwał 38h i 28h w obie strony z kilkoma przygodami oraz ekstremalne warunki działań trzeba być przygotowanym na cierpliwość z publikowaniem wrażeń. Na dzień dobry zapraszam Was na wideo relację ze stoiska Samsunga na CES, który jak już wiecie zaprezentował wiele interesujących produktów w tym najnowszą linię telewizorów QLED TV.

 

(501)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(2)

  1. Trochę się już pozbierałem ;) i zaczynam publikacje. Najpierw Samsung i wideo relacja.

  2. Witam. Jeśli chodzi o tegoroczne TV Samsunga to mam tylko jedno pytanie: skręcana czy klejona obudowa w QLED?