Home News CANAL+ włączył nowy serwis VoD! Filmy, seriale i kanały TV premium
CANAL+ włączył nowy serwis VoD! Filmy, seriale i kanały TV premium

CANAL+ włączył nowy serwis VoD! Filmy, seriale i kanały TV premium

13.78K
0

Za naszymi południowymi granicami CANAL+ uruchomił nowy serwis streamingowy z dostępem do biblioteki VoD i kanałów TV. Platforma ta jest odpowiednikiem działającego w Polsce CANAL+ online.

CANAL+ włączył nowy serwis VoD na Słowacji i w Czechach. Odpowiednik CANAL+ online

Ekspansji streamingowej CANAL+ ciąg dalszy. Na Słowacji i w Czechach działalność rozpoczął nowy serwis VoD, który jest odpowiednikiem obecnego w Polsce CANAL+ online. Subskrybenci znajdą tam między innymi filmy i seriale, ale także siedem kanałów telewizji – w tym uruchomiony niedawno CANAL+ Action. Na obu rynkach oferta obejmuje między innymi kompletny sezon angielskiej Premier League, którą operator posiada w swoim portfolio sportowym. 

fot. za: Wirtualnemedia.pl

Ile kosztuje dostęp do nowej platformy VoD od CANAL+? Na Słowacji wynosi ona 8 euro (około 37 złotych), a w Czechach 189 koron, a więc praktycznie tyle samo. Warto podkreślić, że dotychczas klienci CANAL+ na Słowacji i w Czechac mogli uzyskać dostęp do kanałów tego prywatnego operatora wyłącznie za pośrednictwem oferty platformy Skylink. Start serwisu VoD to początek ery subskrypcyjnej.

W innych europejskich krajach CANAL+ również proponuje chętnym dostęp do platform VoD. We Francji działa MyCanal, a tego typu usługa zadebiutowała także w marcu w Austrii.

Logo canal plus

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-canal-serwis-streamingowy-canal-sport-canal-action-oferta-programowa-ceny-czechy-slowacja


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(13778)

1 3 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x