Home News Battlefield V na PC z usprawnieniami kart nowej generacji NVIDIA
Battlefield V na PC z usprawnieniami kart nowej generacji NVIDIA

Battlefield V na PC z usprawnieniami kart nowej generacji NVIDIA

197
0

Jutro ukaże się aktualizacja Battlefield V na PC, która wspomoże najnowsze technologie. Chodzi o obsługiwane przez karty NVIDIA z serii RTX: DLSS i ray tracing

12 lutego Electronic Arts udostępni uaktualnienie dla gry Battlefield V. Posiadacze kart NVIDIA RTX będą mogli cieszyć się z dodatkowej optymalizacji ray tracingu oraz z wprowadzenia NVIDIA Deep Learning Supersampling. DLSS to technologia używająca algorytmów głębokiego uczenia, która poprawia wydajność gry przy zachowaniu jakości obrazu. Supersampling polega na renderowaniu obrazu w wyższej rozdzielczości od używanej przez nas na ekranie co jednocześnie wygładza krawędzie a nie wymaga tylu zasobów co tradycyjny antyaliasing.

Battlefield V

Poza tymi dwoma unikatowymi dla PC usprawnieniami, wszystkie platformy, w tym Xbox One i PS4 otrzymają także tryb co-op dla czterech graczy. Deweloperzy z DICE postarali się także wyważyć rozgrywkę, wprowadzając liczne poprawki, szczególnie skupione na zbalansowaniu broni. W przyszłym miesiącu ma ukazać się także znany z poprzednich odsłon tryb Rush.

Źródło: wccftech

(197)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.