Home News Batman: wiemy, kto zagra superbohatera w nowym filmie
Batman: wiemy, kto zagra superbohatera w nowym filmie

Batman: wiemy, kto zagra superbohatera w nowym filmie

805
2

Batmana po raz ostatni odgrywał Ben Affleck w Batman vs Superman i Lidze sprawiedliwości. Wreszcie poznaliśmy jego następcę, który zagra w nadchodzącej produkcji o superbohaterze DC w reżyserii Matta Reevesa (seria Planeta Małp).

Kto by pomyślał, że ponad dekadę temu jeden aktor będzie idolem nastolatków grającym w romansie o wampirach, a dzisiaj przyjdzie odegrać mu Batmana? Niemniej jednak, Robert Pattinson, bo o nim mowa – w międzyczasie pokazał, że naprawdę umie grać. Zresztą Kristen Stewart też, ale to materiał na inną historię. Pattinson występował u największych reżyserów kina światowego, między innymi u Davida Cronenberga, Wernera Herzoga, Davida Michod czy Claire Denis.

Batman

Jak podaje Variety, nie jest to jeszcze decyzja w 100% sfinalizowana. Jednakże źródła związane z projektem, na które się ten magazyn powołuje, wskazują, że wkrótce otrzymamy oficjalne potwierdzenie. Latem tego roku rozpocznie się preprodukcja. Reżyseruje Matt Reeves, odpowiedzialny za dwa ostatnie filmy z serii Planeta Małp. Producentem będzie jego współpracownik, Dylan Clark (Planeta Małp, Oblivion).


ZOBACZ TAKŻE: Nowy Batman ma być w stylu noir z całą plejadą złoczyńców


Jak wynikało ze wcześniejszych zapowiedzi, nowy Batman będzie utrzymany w stylu noir oraz pojawi się w nim wielu złoczyńców znanych z komiksów. Zdjęcia mają rozpocząć się na przełomie 2019 i 2020, a Pattinson stanie się najmłodszym aktorem, który zagra zakapturzonego krzyżowca.

Źródło: Variety

(805)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(2)

 1. Jakub Krawczyński Jakub Krawczyński napisał(a):
  On 5/17/2019 at 9:59 AM, cureman said:

  Wiemy kto zagra Batmana...

  Cyt  Jak podaje Variety, nie jest to jeszcze decyzja w 100% sfinalizowana. 
  Źródło: https://hdtvpolska.com/batman-wiemy-zagra-superbohatera-dc-film/

  Panie Krawczynski nagłówki jak z Onetu ( nie pierwszy raz wychodzi pana rzetelność tutaj) 

  https://variety.com/2019/film/news/robert-pattinson-batman-1203230054/

  Wiesz, kolego. Cytowałem Variety nie bez powodu. Jest to najbardziej wiarygodne źródło jakie istnieje, które ma wewnętrzne wtyki w Hollywood i nigdy nie ryzykowałoby swojej reputacji, gdyby coś było nieprawdziwe. To rzadkie w tych czasach móc tak o kimś powiedzieć. Ale tak właśnie jest.