Home News Amazon Music za (prawie) darmo na cztery miesiące
Amazon Music za (prawie) darmo na cztery miesiące

Amazon Music za (prawie) darmo na cztery miesiące

535
0

Chociaż Spotify wydaje się dominować na rynku streamingu muzyki, to nie znaczy, że nie ma on rywali. Jeden z nich, Amazon, właśnie wprowadził promocję 4 miesięcy usługi Amazon Music Unlimited za jedyne 0,99 euro!

amazon music za darmo

Amazon Music Unlimited to usługa dająca dostęp do ponad 50 milionów utworów (podobnie ilościowo do Spotify i Deezera). Można z niej korzystać za pomocą witryny internetowej, dedykowanej aplikacji mobilnej (iOS, Android) oraz desktopowej na PC, a także inteligentnych głośników z rodziny Echo i telewizorów marki Samsung z systemem Tizen. Do korzystania z niej wystarczy konto Amazon oraz powiązanie metody płatności.

amazon music za darmo

Amazon Music – za (prawie) darmo: jak skorzystać?

Przechodząc na stronę Amazon Music Unlimited, możemy tam skorzystać ze specjalnej promocji, która daje nam dostęp do usługi do strumieniowania muzyki na 4 miesiące w cenie 0,99 euro (ok. 4,25 zł), po czym następnie będzie kosztować nas 3,99 euro za każdy kolejny miesiąc (17,15 zł). Jest to oferta z planem indywidualnym, a promocja trwa do 6 stycznia 2020. Poza biblioteką 50+ milionów utworów, to także możliwość pobierania muzyki offline, a także integracja z asystentką Amazon Alexa.

amazon music za darmo

Nie tylko Amazon

Jeśli chcecie również wypróbować inne konkurencyjne usługi, w tym momencie przez ograniczony czas Deezer proponuje promocyjną ofertę z 3 miesiącami za darmo.

Amazon Music wprowadza dodatkowe funkcje

amazon music za darmo

Przy okazji usługa Amazon Music wprowadziła w ramach swojej darmowej wersji usługi możliwość odsłuchu za pomocą strony internetowej, aplikacji na iOS, Android i Fire TV. Poprzednio było to możliwe tylko na urządzeniach z rodziny Echo. Niestety z tej opcji nie skorzystamy w Polsce – jest dostępna jedynie w UK, USA, Niemczech i Austrii.

amazon music za darmo

Źródło: informacja własna

Możecie również u nas przeczytać:

(535)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o