HyperX CloudX Revolver Gears of War – test limitowanych słuchawek gamingowych

Limitowane edycje różnych produktów związanych z grami to coś co nakręca mnie totalnie i niestety powoduje często uszczerbki portfela nad którymi ciężko jest zapanować. Nie inaczej było w przypadku testowanych dzisiaj słuchawek. Od momentu, kiedy je pierwszy raz zobaczyłem, zapragnąłem je mieć. Szczególnie, że noszą nazwę HyperX Cloud Revolver. To oznacza, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę mocnym zestawem słuchawkowym do grania, który swego czasu zebrał doskonałe recenzje.


Zaawansowane projektory ViewSonic Pro8 do sal wykładowych

Najnowsza seria projektorów ViewSonic Pro8 jest dedykowana do średnich i dużych sal wykładowych oraz konferencyjnych. Urządzenia oferują wysoką jasność (5200 ANSI lumenów), elastyczność instalacji, na którą ma wpływ – oprócz zoomu optycznego 1,6x - możliwość mechanicznej regulacji położenia obiektywu (Lens Shift) co pozwala przesunąć obraz w pionie.
  

Panasonic ogłasza opracowanie pierwszego na świecie aparatu bezlusterkowego LUMIX GH5 z możliwością nagrywania filmów 4K/60p/50p wyposażonego w funkcję 6K PHOTO

Firma Panasonic przedstawia LUMIX GH5, pierwszy na świecie bezlusterkowy aparat cyfrowy (DSLM) z wymiennymi obiektywami umożliwiający nagrywanie płynnych i precyzyjnych (4K 60p/50p) filmów wiernie odwzorowujących rzeczywistość (tryb 4:2:2 10-bitowy 4K). Ten aparat wysokiej klasy to urządzenie o wyjątkowych parametrach przeznaczone dla profesjonalnych fotografów, filmowców i twórców hybryd zdjęciowo-filmowych.