Home News 70-calowy Xiaomi Redmi TV wkrótce w sprzedaży
70-calowy Xiaomi Redmi TV wkrótce w sprzedaży

70-calowy Xiaomi Redmi TV wkrótce w sprzedaży

3.70K
0

CEO Xiaomi potwierdził, że wkrótce do sprzedaży wejdzie Xiaomi Redmi TV. Odbiornik ten ma posiadać ekran o przekątnej 70 cali o rozdzielczości 4K z HDR.

Seria OnePlus TV z modelem OLED, premiera wkrótce?

Xiaomi Redmi TV ma wejść do sprzedaży 29 sierpnia. Urządzenie będzie dostępne w Chinach i nie wiemy, czy wejdzie do sprzedaży w pozostałych regionach. Szczerze mówiąc, to jak na tak niedaleką datę wydania niewiele wiadomo o samym telewizorze. Informację o produkcie opublikował CEO Xiaomi, Lei Jun na portalu Weibo. Z tego wpisu wiemy, że Xiaomi Redmi TV ma być dostępny w 70-calowej wersji.

Xiaomi

Specyfikacja telewizora jest spekulacją. Przy takim ekranie, niemal pewne jest, że będzie to model z 4K i prawdopodobnie ze wsparciem obrazu w HDR i dźwięku w formatach Dolby i DTS. Poprzednie modele telewizorów Xiaomi, czyli Mi TV 4 i 4S właśnie posiadały wszystkie te parametry, więc trudno się spodziewać tego, że tu będzie inaczej. Jego uzupełnieniem powinien być pilot obsługujący komendy głosowe via Bluetooth.

Redmi TV najpewniej będzie korzystać z systemu operacyjnego PatchWall. Jego spodziewana cena ma być niższa niż Mi TV 4 i 4S, których warianty 75-calowe kosztują około 5199 juanów (ok. 2886 złotych).


ZOBACZ TAKŻE: Honor Vision – Smart TV z Huawei Harmony OS


Jeśli chodzi o chińskich producentów smartfonów, którzy będą wchodzili na rynek telewizorów, to takie plany obecnie mają Honor i OnePlus. Ciekawe, które z ich modeli trafią do Europy…

Źródło: AVForums

(3698)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o