Skocz do zawartości
Gmeru

Bioshock - miażdżąca gra na X360

Rekomendowane odpowiedzi

Na Marketplace demo tej niesamowitej gry. Mnie zmiadżyła O_O Grafa w HD urywa głowę, klimat, muza no coś niesamowitego! Kto ma Xa a nie za gra w to to w sumie jakby go nie miał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo na PC powinno byc ok 22.08
[url="http://www.fileplanet.com/promotions/bioshock/"]http://www.fileplanet.com/promotions/bioshock/[/url]
Tylko nie wiem jaki sprzet da rade uciagnac to ..jak by ktos chcial odpalic 1920x z full detalami <_<

ps.dzial x-a..ale chyba nikt sie nie obrazi

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc ściągnąłem demo, otwarłem browar i gaz z niego uleciał. Tak to cudo wciąga.
Pierwszy raz dałem się złapać na moment, że to już gra. No bo patrzysz na morskie fale, płonące szczątki samolotu i czekasz kiedy się ten film skończy a tu zonk! To już jest gra! I wydajesz z siebie jedyne odpowiednie zdania w takim momencie " W mordę! Jak to wygląda! Jak to się rusza!"
Dalej jest już tylko lepiej. Widok miasta z batyskafu. Klimat! Grafika i dźwięk! Fizyka, plazmidy, sposoby na przeciwników. No i nasz nowy "King Bruce Lee Karate Mistrz" - BIG DADDY!!!
Najlepsze demo z Live'a w jakie grałem. Tak się powinno zapowiadać swój produkt( panowie z Turn10 powinni się spalić ze wstydu za demo FM2).
Czytałem ostatnio w Neo+, że Bioshock jest grą wybitna ale niszową. Będą zachwyty branży ale mała sprzedaż. Wątpię by tak się stało po tym co widziałem.
Miodzio.
Szczęście, że GTAIV zostało opóźnione do 2008 więc nie będzie dylematu co dokupić do Halo3 i Mass Effect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na grę czekam od kilku lat, ma to byc duchowy spadkobierca serii System Shock. Grafa , fizyka ... wszystko to tylko dodatek liczę na to że będzie [beeep] ciężka i klimatem i w przejściu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Newren' post='56149' date='15.08.2007, 02:32 ']Demo na PC powinno byc ok 22.08
[url="http://www.fileplanet.com/promotions/bioshock/"]http://www.fileplanet.com/promotions/bioshock/[/url]
Tylko nie wiem jaki sprzet da rade uciagnac to ..jak by ktos chcial odpalic 1920x z full detalami :)

ps.dzial x-a..ale chyba nikt sie nie obrazi[/quote]
Myśle , że 8800GTX dałoby rade a już na luziku 8800gtx w sli .
Wracając do wymagań odnośnie PC:

[quote]Wymagania minimalne BioShock:

System operacyjny: Windows XP (Service Pack 2) lub Windows Vista
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core
RAM: 1GB
Karta graficzna: Zgodna z Direct X 9.0c, 128MB RAM (NVIDIA 6600/ATI X1300, z wyłączeniem modelu ATI X1550).
Karta dźwiękowa: 100% zgodna z Direct X 9.0c
8GB wolnej przestrzeni na dysku twardym



Wymagania zalecane:

CPU: Intel Core 2 Duo
RAM: 2GB
Karta graficzna: zgodna z Direct X 9.0c, 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT i lepsze) lub zgodna z DX10: NVIDIA GeForce 8600 i lepsze
Karta dźwiękowa: Sound Blaster X-Fi™ (Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 lub EAX ADVANCED HD 5.0)[/quote]

Czyli jak ktoś gra regularnie na kompie i systematycznie upgraduje sprzęt to problemów mieć żadnych nie powinien :)
Jeszcze odnośnie oficjalnych cen :
[quote]Już od dzisiaj można zamawiać w naszym sklepie internetowym www.sklep.cenega.pl następujące wydania:

1. angielską, kolekcjonerską wersję gry na PC; w cenie 179,90 złotych
2. polską, kolekcjonerską wersję gry na PC; w cenie 179,90 złotych
3. polską, standardową wersję gry na PC; w cenie 99,90 złotych
4. angielską, kolekcjonerską wersję gry na Xbox 360; w cenie 279,90 złotych
5. angielską wersję gry na Xbox 360 w metalowym pudełku; w cenie 259,90 złotych
za cenega.pl[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='56150' date='15.08.2007, 04:10 ']Więc ściągnąłem demo, otwarłem browar i gaz z niego uleciał. Tak to cudo wciąga.
Pierwszy raz dałem się złapać na moment, że to już gra. No bo patrzysz na morskie fale, płonące szczątki samolotu i czekasz kiedy się ten film skończy a tu zonk! To już jest gra! I wydajesz z siebie jedyne odpowiednie zdania w takim momencie " W mordę! Jak to wygląda! Jak to się rusza!"
Dalej jest już tylko lepiej. Widok miasta z batyskafu. Klimat! Grafika i dźwięk! Fizyka, plazmidy, sposoby na przeciwników. No i nasz nowy "King Bruce Lee Karate Mistrz" - BIG DADDY!!!
Najlepsze demo z Live'a w jakie grałem. Tak się powinno zapowiadać swój produkt( panowie z Turn10 powinni się spalić ze wstydu za demo FM2).
Czytałem ostatnio w Neo+, że Bioshock jest grą wybitna ale niszową. Będą zachwyty branży ale mała sprzedaż. Wątpię by tak się stało po tym co widziałem.
Miodzio.
Szczęście, że GTAIV zostało opóźnione do 2008 więc nie będzie dylematu co dokupić do Halo3 i Mass Effect[/quote]

Coś czuje, że będzie 10/10. Inne firmy powinny się uczyć jakie dema wrzucać na marketa, żeby zachęcić do kupna gry bo jakoś większość dem wręcz odrzuca a finalne produkty są lepsze...

[quote name='apatch' post='56158' date='15.08.2007, 10:06 ']Na grę czekam od kilku lat, ma to byc duchowy spadkobierca serii System Shock. Grafa , fizyka ... wszystko to tylko dodatek liczę na to że będzie [beeep] ciężka i klimatem i w przejściu :-)[/quote]

Klimat jest taki, że mózg staje ; ) R E W E L K A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jednak nie kupie fulla ; ) Ta gra targa tak nerwy, że już dema nie odpale. Granie to ma być relax a nie takie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Recenzja z dema
[url="http://gry.o2.pl/zapowiedzi/?co=pokaz&id=678"]http://gry.o2.pl/zapowiedzi/?co=pokaz&id=678[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze recenzje pełnej wersji m.in. GameInformer dał 10/10.
Od czasów Farhenheita nie grałem w nic z TAKIM klimatem. Do tego w TAKIEJ oprawie. Nawet myślałem o zakupie PS3 dla Heavenly Sword, ale już mi przeszło :)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, troszke luzu. Nie przesadzajmy. Nie jest az tak rozowo. Jakosc grafiki pierwsza klasa ale to kiczowate-cukierkowate otoczenie. Co to ma byc? Jakis klimat lat 50 plus psychodelia z czasow obecnych w wersji dla dzieci. Emocje opadna i znow sie okaze, ze to kolejny smiec a nie zabawa dla doroslych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Każdy lubi co innego. Teraz w modzie jest zachwycanie się Bioshockiem - ale już widzę, jak ocenianoby grę wydaną na PS3 bez AA i Multiplayera :)

Wersja na PC jest ładniejsza, jak ma się zabójczą maszynę.

Niemniej - dla takich gier warto mieć konsolę, spośród morza chłamu wydawanego tylko po to żeby półki wypełnić, takie tytuły trzeba wyciągać i wspierać zakupami - aby więcej było Bioshocków niż Spidermanów i Transformersów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dane mi jest sprawdzić jakość tej produkcji ,ponieważ po wskazaniu tej pozycji na Live pojawia się napis,że pozycja nie jest dostępna z tej lokalizacji... :rolleyes: dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moge sciagnac tego dema, konto mam zarejestrowane w UK. Ktos moze potwierdzic ze sciagnal demko na koncie UK ? W sumie skoro je widac powinno dac sie sciagnac ! Probowalem zmienic jezyk dashboarda na angielski, niestety nie pomoglo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjdzie demo na blaszaki :P
[url="http://www.shacknews.com/onearticle.x/48490"]LINK[/url]

Okaże się czy szybciej zmienię grafikę niż planowałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z UK hm......

Cholera ja mam coś takiego, że są wybrane tytuły w które jak pogram chwilę to chcę mi się... bełt... ; ) Tak było przy TimeSpliters i tak jest z Bioshock ; / nie to że nerwy to szarpie to jeszcze takie coś ; ) Ale czytałem, że są gry które coś takiego powoduję więc nie jestem jakiś chory :rolleyes: Gra jest chora ot co

Z cyklu z pamiętnika Gmera ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest pelna wersja na sieciach p2p -pelna nazwa Bioshock-XBOX360-USA-DAGGER i jest to wersja Region Free :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh a ja dopiero zagram w polowie wrzesnia, bo konsola w domu a teraz na wakacjach w londynie :rolleyes:((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny z recenzji w skrócie :lol::lol: : [url="http://bioshockpwns.ytmnd.com/"]http://bioshockpwns.ytmnd.com/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='56329' date='17.08.2007, 14:53 ']Oceny z recenzji w skrócie :lol::lol: : [url="http://bioshockpwns.ytmnd.com/"]http://bioshockpwns.ytmnd.com/[/url][/quote]

MEGA KURDE LOL ; ) buhehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak u Was teraz z zasysaniem tego demka z MARKETPLACE? Od wczoraj próbuje i nic. Pojawia się tylko komunikat - TEN ELEMENT JEST NIEDOSTĘPNY Z BIEŻĄCEJ LOKALIZACJI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ewidentnie zadział marketing szeptany. Nikt się chyba nie spodziewał, że demo wywoła takie emocje. Teraz kto ściągnął mówi znajomym, oni swym znajomym itd. No i wszyscy ostro ściągają ;)
A to dopiero początek tego jesiennego szału. Halo3, Mass Effect, Call of Duty4, PGR4. skąd na to czas i kasę wziąć? :blink:
Tak czy inaczej, preorder już złożony ale zagram pewnie dopiero 27 :)
Oczywiście piraci już dorwali wersję ntsc bo Toys'R'Us przez chwilę sprzedawał przed premierą i złodzieje już grają. :(
Ciekawe jest to, że gra waży niecałe 6GB a ma zapewniać 20 godzin grania. Czy naprawdę potrzebujemy Blu-ray'a i HDDVD do gier?

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję popykać w pełną wersję tej gry. Po temacie jaki wstawił Gmeru spodziewałem się naprawdę czegoś dobrego. Klimaty gry nie dla mnie, ale chciałem pograć i ocenić grafikę. Moim zdaniem żadna rewelacja, a nawet gorzej. Jedyne co mi się podobało to odwzorowanie wody choć i tu trochę brakuje. Może wpływ na to na ciemna sceneria gry. Na miano miażdżącej na pewno nie zasługuje, mnie głowy nie urwało chociaż kilku postacią to zrobiłem kluczem francuskim :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
airjack pytanie na jakim telewizorze lub monitorze to ogladasz bo to jest naprawde duza roznica. Ja pykalem zawsze w x'a na Benq 20 cali widescreen, jest to monitor o rozdzielczosci 1680x1050... i powiem tak jak odpalilem x'a na 37 calowym samsungu R82B to opad kopary jaka jest roznica. Jezeli nie wyswietlasz obrazu w natywnej rozdzielczosci na lcd to obraz jest zawsze 'kaszanka'....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...