Skocz do zawartości
Gmeru

Spotkanie z Epson & HDTVPolska na Audio Video Show 2015!

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy kolejną okazję na super spotkanie :) Proszę wpisujcie się do formularza, ja od razu będę wypisywał w tym poście kto się wpisał i przyjeżdża.

Lista osób obecna na spotkaniu z Epson & HDTVPolska na Audio Video Show 2015!

1. braavoo

2. dipol

3. Rychna

4. mmib32

5. bramowicz1

.

.

14 osób.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przetestujemy własne materiały filmowe na projektorze laserowym" co to oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabierasz swoje filmy i w gronie maniaków testujemy, oglądamy i się podniecamy :D:P

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto przyniesie fikolki 4K...y i 3D...y.

:lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha > zabrać? :P:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie 4k+3D to jak będzie jakiś zlot w wąskim gronie.

Materiał to pewnie nie problem :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Powiem Wam tak: JEST TAKI WYPAS, ŻE NIE MAM PYTAŃ. Dzisiaj skrobnę krótką relację od nas ale Epson też zbudował taki pokój, że O_O WARTO BYĆ!!! Dzisiaj w nocy roześlę info o wejściu na mejle podane w formularzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Lista zamknięta. Na imprezę zgłosiło się 14 osób (szkoda, że nie wszyscy mają konta na forum!) i wszystkie one dostaną od nas darmowe wejściówki na jutrzejszy dzień targów. W związku z tym możecie spokojnie przyjść sobie np. w dzień a potem dołączyć wieczorem. Natomiast prośba aby nie być później niż 20 gdyż po 20 targi są już zamknięte i może być problem z wejściem na teren Narodowego. Oficjalnie siedzimy do 24! Z doświadczenia prośba też aby podejść np. do mnie i powiedzieć, że jesteście z forum itd. :) Bo inaczej ciężko się wyszukać :)

Bilety zostaną wysłane na podane adresy mejl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla maniaków HD ;DDDDDD Nie ma jak być ostatnim na Stadionie Narodowym i wychodzić w grupie freaków w obstawie ochrony XDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :-).

Dzięki za możliwość spotkania.

Pozdrawiam

braavoo

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra... dawać tu wrażenie po pokazie, bo coś cisza jak w pustym obozie dla uchodźców. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie mógłby coś ktoś napisać ;p Trochę osób było : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba zrobić łapankę i przymusić do wypowiedzi laserem z Epsona. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

żałuję, że nie mogłem z Wami zostać do 24.00, musiałem wiać do domu już o 18.00 :)

Ale byłem na pokazie Epsona i......jestem rozczarowany.

Nie dalej jak 2 tygodnie wcześniej byłem na Ostrobramskiej w HCX i tam w sterylnych warunkach w całkowicie zaciemnionej sali mogliśmy w sporej grupie osób podziwiać najnowsze projektory Sony, w tym model 520. I powiem Wam, że tam ochów i achów nie było końca. Nareszcie dobry kontrast (jak na projektory świetny), rozdzielczość wyśmienita, widać wszystkie detale i niuanse. W dodatku świetny ruch, zero strobo, ale też bez tzw. teatru.

A ten Epson laserowy na pokazie to albo musiał mieć jakieś kiepskie źródła sygnału, albo sam jest nie do końca taki, jaki miał być.

Po pierwsze: kontrast bardzo dobry, porównywalny z Sony, chociaż odnosiłem wrażenie, że w Sony lepiej. Tutaj jednak bez porównania side-by-side upierał się nie będę.

Po drugie: ostrość - fatalna, nie widziałem w ogóle efektu 4K, po prostu obraz nie był ostry, bardzo miękki.

Po trzecie: było delikatne strobo i to zarówno w poziomie, jak i sic!!! w pionie !!!

Po czwarte: najcichszy projekt, jaki w życiu "słuchałem". Bodajże 19 dB, powiem tyle, że mimo iż jestem stary, to jeszcze nie głuchy, ale projka słychać po prostu nie było w ogóle.

Podsumowując tę krótką recenzję nie mogę powiedzieć jednoznacznie, że projektor jest do bani. Dopiero po przejściu przez ręce Gmeru i Maćka Kopera mógłbym zadeklarować miłość do klocka lub obojętność. Niemniej wrażenia pozostały słabe, szczególnie w zakresie ostrości i ruchu obrazu.

Powiem, że nie byłem odosobniony w swoim odczuciu, gdyż po pokazie patrzyliśmy na siebie z Irkiem braavoo z niedowierzaniem, że nie było w ogóle efektu WOW, tylko pewna konsternacja.....

Pozdrawiam

AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku Twój opis jest spójny i wskazuje wyraźnie na problem z materiałem źródłowym, nie z projektorem ;) Sam projektor pracował równie dobrze co podczas swojej premiery w studio D35, bravoo zaraz napisze więcej, bo po 20 mieliśmy okazje puścić sobie fajniejszy materiał na nim :) Do 24 się nie udało zostać, bo ochrona stadionu nas nie kochała aż tak bardzo, ale butelka chyba została rozpita :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...