Skocz do zawartości
magda89

który kupić 55as650e czy 55as750e

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzamy z żoną wymienić stary telewizor lcd (panasonic 32lx60p) na nowy większy do sypialni. Wybór padł oczywiście na panasonica, tylko problem z wyborem modelu. Chcielibyśmy aby obraz wyświetlany był jak najbardziej zbliżony do obrazu telewizora plazmowego(też panasonica) z salonu.Źięć posiada as640 i obraz nam się na nim nie bardzo podoba (podobno ustwiał parametry obrazu fachowiec).Dużo bardziej podoba nam sie obraz u drugiej córki na philipsie ( nie pamiętam modelu) który jest na ips.Kolory są ładniejsze i obraz milszy dla oka. Dlatego wybór padł na te dwa modele panasonica oba na ips.I teraz proszę o pomoc który z tych dwóch modeli będzie miał lepszy obraz

z tunera nc+ (ok 75% oglądania) i z serwisu tvn player i ipla (żony seriale). 3D nie ma znaczenia.A może inny producent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazma to plazma i tylko najwyższe modele są "w stylu" plazmy jak Panasonic AX900 czy Philips 9809. Jeżeli masz dobra plazmę to będzie ciężko dobrać co co będzie przypominać ten obraz. Jakbyś kupił AS650 czy AS750 to zobaczysz kontrast na poziomie minimalnym gdyż to matryce IPS. Lepiej załóż osobny wątek i napisz dokładnie jakie masz wymagania, ile kaski itd.

Tak Gmeru odpowiedział mi w innym wątku. Tak jak ja tam napisałem widziałem na żywo oba modele Panasonica i moim zdaniem obraz bez rewelacji.Panasonic AX900 jest dla mnie zbyt drogi. Max chcę przeznaczyć na zakup telewizora 6000 PLN. Przekątna 55 a w ostateczności 50 cali. Jest jeszcze w sprzedaży plazma LG 50PB660V ale tylko w sklepach internetowych i nie mogę zobaczyć jaki wyświetla obraz na żywo. Może ktoś z forumowiczów posiada taką plazmę i podzieli się spostrzezeniami na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...