Skocz do zawartości
Gmeru

IFA 2014: Philips - co jeszcze zobaczymy z telewizorów do końca roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiecie Philips zrobił na nas duże wrażenie na targach IFA. Firma praktycznie w 100% skupiła się na telewizorach Powered by Android czyli w 100% opartych na systemie Android. Oprócz klasycznych modeli pokazano także zakrzywione, które dla fanów nowinek będą nie lada gratką.

Podsumujmy co w tym roku zobaczymy w ofercie Philipsa wśród telewizorów z Androidem.

**PUS7909 – matryca 4K, Ambilight 2-stronny dostępną w przekątnych 49” oraz 55”

**PFS8109 - matryca Full HD, Ambilight 4-stronny w technologii PRISM dostępną w przekątnych 48” oraz 55”

**PUS8209 - matryca Full HD, Ambilight 4-stronny w technologii PRISM dostępną w przekątnych 48” oraz 55”

55PUS8809 – matryca 4K, Ambilight 3-stronny dotępny w przekątnej 55”

55PUS8909C – matryca 4K Ambilight 3-stronny w przekątnej 55” telewizor wygięty – curved

**PUS9109 – matryca 4K, Ambilight 4-stronny PRISM

65PUS9800 – matryca 4K, Ambilight 4-stronny, Technologia Wygaszania strefowego podświetlenia,

W sumie daje to 7 serii i 10 modeli Philips TV Powered by Android dostępnych na rynku do końca roku 2014 w Europie.

Odtwarzacz UHD880 zostanie wprowadzony na rynek w 1 kwartale 2014.

Kliknij tutaj aby zobaczyć całą treść artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Odtwarzacz UHD880 zostanie wprowadzony na rynek w 1 kwartale 2014."- chyba w 2015 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może wiadomo , kiedy wejdzie na rynek polski seria telewizorów Philips PFS8159/12 , z centralną podstawą , a nie z "pseudo" dwiema

narożnymi podstawkami jak to miejsce teraz w serii PFS8109/12 ?

A może jest możliwość dokupienia centralnej podstawy i gdzie , oraz w jakiej cenie , gdyż z tyłu telewizora PFS8109/12 przecież znajdują się dwa otwory usytuowane po środku obudowy telewizora w pionie przygotowane do jej zainstalowania .

Pozdrawiam,

Edytowane przez hallyday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwszy sygnał już jest , na niemiecki rynek wchodzi Philips 55PFS8159/12 .Ładnie się prezentuje z centralną podstawą .

Teraz może seria PFS8159 trafi pomału również do Polski .

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że np. modele PUS 9800 (wyginany) to 4K, ale LED! Jak do tej pory wszystkie wygibasy były OLED'ami (nie spotkałem się inaczej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że np. modele PUS 9800 (wyginany) to 4K, ale LED! Jak do tej pory wszystkie wygibasy były OLED'ami (nie spotkałem się inaczej).

Witam,

Coś pomyliły się Tobie modele . Telewizor Philips 65PUS9809/12 ma całkowicie płaski ekran . Dotyczy to również telewizorów Philips 65PUS9109/12 i

Philips 55PUS9109/12.

Natomiast telewizor Philips 55PUS8909C ma rzeczywiście zakrzywiony ekran .

Telewizor FullHD firmy LG 55EC930V ( technologia OLED) ma również zakrzywiony ekran .

Pozdrawiam,

Edytowane przez hallyday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 z 9 mi się pomyliły :) Ale dokładnie o tego Philipsa mi chodziło. To jak Philips 55PUS8909C to faktycznie LED?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 z 9 mi się pomyliły :) Ale dokładnie o tego Philipsa mi chodziło. To jak Philips 55PUS8909C to faktycznie LED?

Witam ,

Tylko Edge LED niestety.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze wracając do tematu, to Philips będzie miał ulepszonego ambilighta - afterglow. Zamiast ledów z tyłu projektorki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na IFA pokazywane na prezentacji Philipsa. Na filmach robi piorunujące wrażenie. Jak widać cały czas da się coś nowego wymyślić w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem afterglow na żywo i wyglądaj jeszcze lepiej niz na tym filmie, mimo że byłem przyzwyczajony do Ambilight to to nadaje oglądaniu zupełnie innego wymiaru, prawdę mówiąc opadła mi na chwilę szczęka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...