Skocz do zawartości
pmcomp

nowa promocja dla ofert pre-paid

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

njn1.jpg

Promocja dotyczy klientów korzystających z ofert „Telewizji na kartę HD” (tnk HD), „Telewizji n na kartę” (nnk), „Smart HD” i „Smart HD+”.

Klienci, którzy do 31 marca 2015 roku będą posiadali dostęp do przynajmniej podstawowego płatnego pakietu na doładowanie w ww. ofertach dostaną dostęp do 5-u dodatkowych kanałów w jakości HD.

Aby mieć dostęp do ww. kanałów należy posiadać dekoder HD zgodny ze standardem DVB-S/S2 i MPEG-4.

Klienci oferty „Telewizji na kartę” (tnk SD) także mają możliwość skorzystania z tej promocji. Mogą to zrobić na dwa sposoby:

- po dokonaniu zamiany aktualnej oferty na „Smart HD+” (https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarthd/zamow?utm_source=TNK&utm_medium=baner&utm_campaign=migracja-do-SMART-HD-plus )

- w promocji „Przejdź na jakość HD” (https://ncplus.pl/sklep/promocje/sd2hd/zamow ).

Szczegóły na www.telewzijanakarte.pl .

źródło: informacja własna

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pewnie dużo ludzi przestało opłacać i im się biznes podkurczył....

U mnie w okolicu coraz więcej anten dachowych. Nie dziwota. Po cholerę płacić za coś co jest za free ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... tzn. cała telewizja jest za free?

Z tego co wiem w DVB-T sa aktualnie 24 programy.

W Smart HD+ w podstawowym pakiecie jest ich więcej.

:unsure:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pakiety podstawowe z NC+ są za free - a nawet więcej (masz tam też i Polsat i kanały TVP w HD). W eterze docelowo ma być ok 20-30 kanałów (w większości jakiś plankton-zgoda). Ile jest teraz- nie wiem. Nie oglądam telewizornii WCALE (co innego filmy) Ale do codziennego oglądania wiadomości czy podstawowej rozrywki wystarczy w zupełności

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ostatnie dane na temat ilości abonentów poszczególnych operatorów i zdecydowanie wszystkim spadła ich liczba. Dlatego teraz próbują na siłę przygarnąć klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...